دوشنبه ۹۶/۳/۸   Mon 17/5/29

تربیت فرزندان
ترفندهایی برای جدا کردن اتاق خواب کودک دیگر نباید کودک کنار پدر و مادر بخوابد !

ماساژ برای نوزاد چه فوایدی دارد؟ نخستین رابطه نوزاد با دنیای خارج از طریق لمس کردن حاصل می شود.

از شیر گرفتن بچه، 17 توصیه سعی نكنید خود را بیمار و سینه‌تان را زخمی نشان دهید با این كار كودك ناراحت می‌شود و ممكن است از وضعیت پیش‌آمده بترسد و وحشت كند.

رشد کودک و مهمترین عامل آن چرا کودکانمان را مثل زمان کودکی مان تربیت نمی کنیم. مثلا در طبیعت چادر بزنیم، در هوای بارانی بدویم، برف بازی کنیم و ...

خواب بچه، چند ساعت در روز؟ احتیاج به خواب در انسان ها در سنین مختلف متفاوت است. به عنوان مثال یک کودک چهار ساله به یازده و نیم ساعت خواب احتیاج دارد.

بازی مورد علاقه کودکتان را می شناسید؟ بازی کودک را قادر می سازد تا آرزوهای خود را جامه عمل بپوشاند و همچنین به او فرصت می دهد تا خود را از دام بدخلقی برهاند.

رعایت نکاتی در مورد بازی کودکان به بازی بچه ها اهمیت دهید. چرا که تمام زندگی کودک در بازی شکل واقعی به خود می پذیرد.

بیش فعالی و نشانه های آن بیش فعالی در پسران بیشتر از دختران رخ می دهد و علایم بیش فعالی در بین دو جنس نیز ممکن است متفاوت باشد.

آیا بیش فعالی درمان دارد؟ به کودکتان محبت و مهربانی کنید،‌ کودکان به اینکه به آنها توجه و محبت شود و انها را تحسین کنند، نیاز دارند.

افزایش هوش کودک، چند ویتامین مهم برخی ویتامین‌ها و مکمل‌ها خاصیت خون سازی در بدن افراد دارند در واقع این مکمل‌ها ضریب هوشی افراد را بالا می‌برد.

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 22 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است