یکشنبه ۹۶/۲/۳   Sun 17/4/23

تربیت فرزندان
تاثیر بازی کردن بر ذهن و روحیه کودک هرچه از 3 سالگی به سمت 7 سالگی پیش می‌رویم بازی‌ها ذهنی‌تر می‌شوند.

حمام کردن کودک و مسائل جنسی با بزرگ شدن بچه‌ها پدر و مادرها باید حتی به این مساله توجه داشته باشند که ممکن است بچه‌ها موقع لباس عوض کردن بدن والدین‌شان را ببینند و سوالاتی در ذهن‌شان شکل بگیرد.

بازیگوشی کودک در عید دیدنی، چند راهکار آیا راه‌حلی وجود ندارد که بتوان مهمانی رفت یا در خانه مهمانی گرفت و در کنار بچه‌ها دور هم خوش گذراند؟

برخورد درست با کودک کم رو و خجالتی چطور بچه خجالتی را پررو کنیم ؟

مهارت حرکتی کودکم را چگونه تقویت کنم؟ یک مادر در دوران بارداری زمانی از سلامت جنین خود مطمئن می‎شود که حرکات او را احساس کند.

دوران شیردهی و خوردنی های اصلی تغذیه نوزاد با شیر مادر مناسب‌ترین، ایمن‌ترین و طبیعی‌ترین روش تغذیه شیرخوار است، زیرا علاوه بر تامین انرژی، مواد مغذی و آب مورد نیاز بدن كودك، موجب افزایش ایمنی او در برابر بیماری‌ها می‌شود.

اولین سفر بهاری نوزاد، بایدها و نبایدها شاید کمی عجیب به نظر برسد اگر به شما توصیه شود که حتما برای نوزاد خود چمدان جدا ببندید!

کدام ورزش مناسب بچه شماست؟ کودکان 2 تا 6 ساله لازم است بیشتر در فعالیت های بدنی شادی آور و فرح بخش شرکت کنند.

شنا و ژیمناستیک برای کودک مناسب است؟ مهارت های بنیادی و تعادل کودک مانند راه رفتن، دویدن، پرتاب کردن و لی لی کردن از 11 ماهگی شروع و تا 6 سالگی تکمیل می شود.

در این ساعات به نوزاد شیرندهید اگر سینه مادر شب هنگام به مدت طولانی در دهان نوزاد قرار گیرد باعث خرابی دندان‌های نوزادان می‌شود و بهداشت دندان نوزاد باید بعد از هر تغذیه به وسیله یك گاز استریل مرطوب انجام شود.

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 20 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است