دوشنبه ۹۶/۳/۱   Mon 17/5/22

تربیت فرزندان
بهترین سن مسواک زدن کودک چه زمانی است؟! مراقبت از دندان در کودکان باید از 6 ماهگی آغاز شود و پس اولین معاینه داندانپزشکی در این سن صورت بگیرد.

لجبازی کردن بچه، راهنمای والدین به جای اینکه به فکر تنبیه کودکتان بعد از انجام رفتارش باشید، راهی برای منصرف کردنش از انجام رفتار منفی پیدا کنید.

مننژیت چه عوارضی دارد؟ دور مغز و نخاع ما را پرده‌ای نازک مانند پوسته‌ی نازک تخم‌مرغ فرا گرفته که نام آن مننژ است و به هرگونه التهاب و عفونت آن مننژیت گفته می‌شود.

غذا دادن به نوپا، چند راهکار در صورت امتناع كودک از يك غذا مي توانید كمي طعم آن را با يك چاشني مورد علاقه كودک تغيير و يا در فرصتي ديگر امتحان كنيد.

زنان شیرده از این مواد غذایی دوری کنند! مهم نیست شما به چه غذاهایی علاقه دارید، آنچه برای کودکتان ضرر دارد را فراموش کنید.

افزایش شیر مادر با این گیاهان تعدادی از گیاهان با مکانیسم‌های مختلف و اکثراً از طریق تحریک غدد تولید شیر باعث افزایش شیر مادران شیرده می‌شوند

علل و درمان زردی نوزاد چیست؟ تولد نوزاد همراه با شادی و لذتی که برای پدر و مادر به همراه دارد، دغدغه‌های خاص خودش را هم دارد.

چرا و چگونه کودکان افسرده می‌شوند؟ کودک افسرده از تعاملات اجتماعی با همسالان کناره گیری می‌کند، عزت نفس پایین، مهارت اجتماعی ضعیف و نگرش منفی به خود و زندگی و آینده دارد.

سلامت دندان فرزندتان برایتان مهم است؟ یکی از موضوعاتی که در سلامت کودک معمولا مورد‌ غفلت واقع می‌شود، سلامت دهان و دندان است و این در‌حالی است که ریشه بسیاری از مشکلات دهان و دندان در دوران کودکی است.

تاثیر بازی کردن بر ذهن و روحیه کودک هرچه از 3 سالگی به سمت 7 سالگی پیش می‌رویم بازی‌ها ذهنی‌تر می‌شوند.

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 22 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است