یکشنبه ۹۶/۲/۱۰   Sun 17/4/30

تربیت فرزندان
چند میان وعده سالم برای کودک شما همواره میان وعده های سالم را در اختیار بچه ها قرار دهید دراینجا 14 غذای سالم و بچه پسند را معرفی می کنیم.

پفک و سلامت کودک! مواد جایگزینی بر اساس فرهنگ دیرینه‌ ما از جمله میوه‌های خشک شده به جای پفک در برنامه غذایی افراد به ویژه کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شود.

علائم و نشانه‌ های آسم در كودكان شیوع آسم در كودكان 5-10 درصد است و در 90-80 درصد كودكان مبتلا دومین حمله آسم در 5-4 سالگی روی می‌دهد.

تغذیه نوزاد با انواع پوره بعد از 8 ماهگی شما می‌توانید غذاهای بافت‌دار برای كودك خود تهیه كنید.

دندان درد در کودکان درد گرفتن دندان کودک می‌‌تواند برای او و حتی سایر اعضای خانواده بسیار مشکل ساز باشد.

مهمترین علامت عفونت گوش در بچه ها هر گوش دردی را نمی‌توان نشانه عفونت گوش دانست.

اولین غذاهای سالم برای نوزادان اولین غذاهای سالم برای نوزادان مهمترین موردی است که والدین برای ایجاد رشد منظم و کافی در نوزادانشان باید به آن توجه داشته باشند

همه چیز درباره بینایی نوزاد در بدو تولد بینایی نوزاد در بدو تولد حدود شصت درصد افراد بالغ است و او اشیا را در هاله‌ای از سایه خاكستری و سیاه و سفید می‌بیند.

عوامل موثر لکنت زبان در کودکان لکنت زبان یکی از مشکلات متداول دوران طفولیت است

مشکلات نوزادان و راه های درمان آن مشکلات نوزادان به خصوص در روزهای ابتدای تولد هم باعث اذیت شدن والدین و هم باعث اذیت شدن خود نوزاد می شود.

صفحه قبل 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 20 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است