یکشنبه ۹۶/۲/۳   Sun 17/4/23

تربیت فرزندان
زمان آب دادن به نوزاد و نکته های آن! در خصوص زمان آب دادن به نوزاد معمولاً تا قبل از شش ماهگی به بچه‌های شیرخوار آب یا مواد غذایی دیگری داده نمی‌شود

تشخیص کودک بیش فعال و درمان بچه­ های بیش فعال ممکن است با گوش دادن به حرفهای یک گوینده، پیروی از دستورات، انجام کارها یا حفظ نظم وسائل شخصی­شان مشکل داشته باشند.

چرا کودکم کابوس می‌بیند؟ کابوس‌ها، رویاهای ترسناک و اضطراب‌آوری هستند که ممکن است افراد در هر سنی به آن گرفتار شوند اما این موضوع در کودکان شایع‌تر است.

دلیل ناخن جویدن کودک چیست؟ ماساژهای دهانی و استفاده از ابزاری مانند فولوت و ساز دهنی هارمونیکا موجب تحریک اعصاب اطراف دهان می‌شود،

7 مکمل ضروری برای فرزند شما ماست غنی از کلسیم و منبع خوبی از پروتئین است؛ ماست به استحکام استخوان‌ها و دندان ها کمک می‌کند.

همه چیز درباره تاثیر موسیقی بر کودک بیشترین تاثیر این روش درمانی هنگامی است که کودک اجازه می یابد تا خود لذت اجرای موسیقی را تجربه کند.

شب ‌ادراری کودک، چه وقت به پزشک مراجعه کنیم؟ شب ‌ادراری مشکلی بسیار شایع در کودکان، مخصوصاً کودکان زیر 6 سال است. تقریباً 13% از کودکان تا 6 سال شب ‌ادراری دارند.

رشد مغز بچه با این ماده غذایی چگونه می توان فهمید که کودک، آهن مورد نیاز خود را دریافت می کند؟

تغذیه کودک 18 ماهه، چگونه باید باشد؟ کودک 18 ماهه شما باید الآن به‌طور روزانه سه وعده غذایی و دو یا سه میان وعده غذایی بخورد.

غذاهایی که کودک بایستی بخورد از حدود دو سالگی به بعد استفاده از میان وعده‌ها به جهت حذف شیر برای همه کودکان ضروری است.

صفحه قبل 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 20 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است