دوشنبه ۹۶/۱۲/۲۸   Mon 18/3/19

مسائل زندگی مشترک
علل به ارگاسم نرسیدن زنان در ابتدای شکل گیری رابطه جنسی هم اغلب این ترس وجود دارد که مبادا فرد متهم به این شود که پیش از این رابطه جنسی دیگری را تجربه کرده است.

بهترین زمان رابطه جنسی از نظر علمی بسیاری از ما به گونه ای شرطی شده ایم که رابطه جنسی را امری پیش از خواب تلقی می نماییم، که البته میتواند بدین گونه نیز باشد.

دلیل خیانت مردان چیست؟ محققان می‌گویند، حتی وقتی زندگی مشترك به شرایط ایده‌آل برمی‌گردد و مردها از بودن در كنار همسرشان احساس رضایت می‌كنند، دل‌شان برای خیانت كردن تنگ می‌شود.

اختلاف بر سر مسائل مالی به طلاق می کشد طلاق در کمین بگو مگوهای مالی شماست !

چربی‌ ناخواسته در ناحیه ران را کم کنید حفظ این رویکرد نه تنها می‌تواند به آب شدن چربی ران کمک کند بلکه برای سلامت کلی بدن نیز بسیار مفید است.

بوسیدن در رابطه زناشویی اگر شما می خواهید خوشحال، سلامت،موفق، بوده و عمر طولانی داشته باشید، باید کسی را که دوستش می دارید هر روز صبح ببوسید.

سلامت جنسی مردان و معجزه روی یا همان زینک برای رشد سالم ارگان‌های تولیدمثل و کارکرد سالم غده پروستات ضروری است.

افراط و تفریط در روابط جنسی بیان مسائل و روابط جنسی همیشه در کشور یک تابو بوده و کمتر به مشکلات مربوط به آن پرداخته شده است.

مواد غذایی مفید برای ورزشکاران در هر وعده ای که می خورید میوه و یا سبزی را نیز در سبد غذایی خود داشته باشید.

گردو، معجزه سلامتی آیا می دانید که دانشمندان برای حفظ سلامتی مصرف 3 عدد گردو در روز را توصیه کرده اند؟

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 24 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

سئو و بهینه سازی سایت توسط دکتر سئو