سه شنبه ۹۶/۱۲/۲۹   Tue 18/3/20

مسائل زندگی مشترک
فواید بوسه در رابطه زناشویی، حتما بخوانید یک بوسه عاشقانه، بهترین روش برای ریلکس شدن و از بین بردن استرس محسوب می شود.

لذت نبردن از رابطه جنسی، چرا؟ پروفسور انیتا کلایتون استاد دانشگاه ویرجینیا در این زمینه می گوید بیشتر احساس نارضایتی از زندگی خود را در تختخواب خود و در رابطه جنسی خود جستجو کنید.

ویتامین ضد افسردگی، مخصوص زنان کمبود این ویتامین باعث می‌شود که دستگاه ایمنی بدن ضعیف شده و باعث می‌شود فرد مبتلا به سرطان و دیابت و حتی عفونت بگردد.

عوارض برداشتن تخمدان زنان تخمدان ها همچنین هورمون های جنسی زنانه یعنی پروژسترون و استروژن را می سازند که چرخه قاعدگی را تنظیم می کنند.

چرا پدران افسرده می شوند افسردگی‌های پنهان مردان در نخستین دوره بارداری همسرانشان یکی از علل آسیب پذیر شدن الگوهای ارتباطی در خانواده‌ها شناخته شد.

افزایش عمر زنان با بچه دار شدن پزشکان دریافتند زنانی که وضع حمل می‌کنند کمتر در معرض مرگ و میر ناشی از برخی انواع بیماری‌ها هستند.

لکه سفید روی ناخن، دلیل و درمان اگر می خواهید مطمئن شوید ناخن های شما مرتب و منظم و سالم می باشند (همچنین پوست و دندان و هرچیز دیگری مرتبط با شما)، پس رژیم غذایی سالم داشته باشید.

صفحه قبل 1 ... 20 21 22 23 24
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

سئو و بهینه سازی سایت توسط دکتر سئو