پنجشنبه ۹۶/۱/۱۰   Thu 17/3/30

دانستنی های ازدواج
4 دشمن اصلی تمایلات جنسی را میشناسید؟ با افزایش سن تمایلات جنسی کاهش نمی‌یابد. درواقع خستگی، عادت یا حتی تغییرات هورمونی هستند که سبب کاهش تمایلات می‌شوند.

این اتفاق برای آلت تناسلی فاجعه است! درمان جراحی روده یا سرطان پروستات وخیم، در موارد بسیار نادر، منجر به «فیستول» می‌شود.

آشنایی با بیماری های جنسی شایع در ایران! برنامه كشوری كنترل ایدز و بیماری‌های آمیزشی استفاده از کاندوم را بسیار ترویج می‌كند.

روش های افزایش اسپرم برای مردان! در این مقاله قصد داریم نکات مهم و جالبی را راجع به این موضوع به شما آموزش دهیم.

اختلال جنسی که برای بارداری همسرتان دردسر ساز است! تاخیر در انزال (DE - دیر انزالی) و انزال عقب مانده (RE) یک وضعیت خسته کننده است که هر دو طرف را مجبور به انجام تلاش بیشتری در هنگام رابطه جنسی می کند.

نقش مواد نیروزا در باروری! بارداری پدیده‌ای مهم در زندگی زوجین است و چنانچه بارداری طراحی شده و با برنامه باشد می‌توان با اطمینان بیشتری در انتظار آمدن عضو جدید سالم به خانواده و جامعه بود.

اشکالات هورمونی در مردان از ریزش مو تا کاهش میل جنسی تستوسترون یک هورمون مورد نیاز برای رشد مردان است که در درجه اول در بیضه‌ها تولید می‌شود و مسئول ساخت ماهیچه، توده استخوان، همچنین تولید اسپرم و میل جنسی است. این هورمون الگوی مردانه را در توزیع چاقی، تراکم استخوان و تولید سلول‌های قرمز خون تحت تاثیر قرار می‌دهد.

قدم به قدم تا متاهلی قدم به قدم تا متاهلی

با عشق تان ازدواج می کنید اگر ... نشانه های رابطه عاطفی ماندگار !

قبل از خواستگاری به این ها توجه کنید قبل از خواستگاری به این ها توجه کنید

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است