دوشنبه ۹۷/۲/۳۱   Mon 18/5/21

دانستنی های جنسی
ارضا شدن زنان، چند نکته مهم همسرتان بعضی وقت ها بعد از ارضا شدن گریه می کند. اما واقعیت این است که گاهی اوقات ارگاسم در زنان چنان موجی از احساس با خود به همراه می آورد که او شروع به گریه کردن می کند.

راه های جلوگیری از انزال در خواب سعی کنید همیشه پیش از خواب مثانه خود را تخلیه کنید.

تقویت اسپرم در مردان با این روش ها بدون شک بعضی از غذاها روی تولید مایع منی اثر دارند. غذاهایی که چربی کم و کربوئیدرات و پروتئین فراوان دارند بعلاوه سبزیجات وغلات موجب تقویت منی میشوند.

رابطه زناشویی و اشتباهات رایج زنان اگر همسرتان نمی‌خواهد رابطه زناشویی داشته باشد یا اگر همسرتان دچار مشکل در نعوظ است، به این معنی نیست که علاقه‌ای به شما ندارد یا مثلا به زن دیگری علاقه‌مند است.

درباره رابطه جنسی این چیزها را می دانید؟ این باور که با هر بار رابطه جنسی 300-400 کالری می سوزانید کاملا اشتباه است. با هر بار نزدیکی شما 21 کالری می سوزانید که ...

قبل از رابطه جنسی این کارها را نکنید منتول موجود در قرص‌ های نعنا سطح تستوسترون را در بدنتان کاهش داده و درنتیجه میل جنسی تان را کم می‌ کند.

رابطه زناشویی، هفت اشتباه مردانه مردها باید بدانند که همسرشان ادبیات جنسی را دوست دارند.

چه عواملی باعث سرد شدن روابط جنسی می شود؟ چه عواملی باعث سرد شدن روابط جنسی می شود؟

رابطه زناشویی، برای سلامتی همسران در زیر به ۱۲ دلیلی اشاره می‌کنیم که به شما ثابت می‌کند چرا باید هر شب با همسرتان نزدیکی داشته باشید.

راهکارهایی برای بهتر کردن رابطه جنسی راهکارهایی برای بهتر کردن رابطه جنسی

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 18 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

سئو و بهینه سازی سایت توسط دکتر سئو