سه شنبه ۹۷/۳/۱   Tue 18/5/22

زنگ تفریح
از اعداد جنسی چه می دانید؟ معمولا نوجوانان و بعضی از بزرگسالان اطلاعات و انتظارات نادرستی دارند.اگر شما یک چنین شخصی هستید ، اعداد جنسی می توانند در روشن شدن بعضی از این عقاید نادرست به شما کمک کنند.

۶ راه برای برگرداندن میل‌جنسی در روابط طولانی‌مدت هر دوی شما خسته‌اید. خواب بچه‌ها سبک است. از وزن و اندامتان رضایت ندارید. با کلی استرس درگیر ضرب‌العجل‌های کاری هستید. دلایل مختلفی وجود دارد که زندگی‌های زناشویی طولانی دچار رخوت جنسی می‌شوند و شب‌ها افراد به جای همسرشان به دنبال بالشت یا کنترل تلویزیون هستندنکاتی خواندنی درباره رابطه جنسی بعد از زایمان! نزدیکی بعد از زایمان بسیار متفاوت و در عین حال جذاب است

با جراحت های روابط زناشویی آشنا شوید!!! هنگام بروز دعوا میان زوجین یکی از نخستین استراتژی های مورد استفاده جهت فرونشاندن مشاجرات ، پس زدن و عدم پذیرش است.

آزادی فردی شما بعد از ازدواج ؟! یکی از مشکلاتی که بعد از ازدواج در زندگی زناشویی مطرح است، «محدودکردن آزادی‎های فردی» طرفین است. در این موارد افراد، اولین واکنشی که نسبت به این محدودیت از خود نشان می‌دهند «مقاومت» است.

روش های کاربردی بهتر شدن رابطه با همسر! شما نمی توانید عاشق همسرتان باشید، بدون اینکه او را بشناسید

بازیگران زن و عکسهایشان به مناسبت روز درختکاری+تصاویر بازیگران زن کشورمان و عکسهایی که به مناسبت روز درختکاری منتشر شده است.

سحر قریشی و عکسهای جدیدش در اینستاگرام!+تصاویر تصاویری دیدنی و زیبا از سحر قریشی

صفحه قبل 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 32 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

سئو و بهینه سازی سایت توسط دکتر سئو