جمعه ۹۶/۲/۸   Fri 17/4/28

کافه بیست
اندیشه فولادوند :همیشه تندترین نقدها را برای خودم می نوشتم!+تصاویر همیشه تندترین نقدها را برای خودم می نوشتم و با اسم مستعار در نشریات چاپ می کردم. هم در حوزه شعر و هم در حوزه بازیگری همیشه تندترین نقدها را به خودم داشته ام. حالا هم چند سالی هست که دفتری دارم و نقدهایم را در آن یادداشت می کنم.

خانم ها ارگاسم خود را بهبود ببخشید! یکی از موانع اصلی رسیدن به اوج لذّت در زنان، کنترل مستقیم رابطه جنسی توسط مرد است، در بیشتر مواقع، نحوه اجرای مراحل رابطه جنسی و دخول بر اساس آن چیزی است که مرد لذّت می برد و تحت اختیار اوست. البته زن نیز در این بین از رابطه جنسی لذّت می برد ولی این نشانه رسیدن به درجه ارضای کامل نیست.

تداوم زندگی مشترک با رابطه جنسی مناسب! براساس نظریه ناسازگاری جنسی، عدم توافق جنسی زوجین اولین و مهم‌ترین عامل طلاق است. فرض اصلی این نظریه این است که...

عکسهای نوه فردین با بازیگران مشهور+تصاویر عکسهایی جدید از نوه محمدعلی فردین

بارزنرین دلایل جدایی زوج ها که نمیدانید! زوج های بی شماری شکایت می کنند که شعله عشقی که در آغاز رابطه شان بوده، فروکش کرده و خاموش شده است. خیلی ها آن را به گردن تفاوتهای بین دو طرف می اندازند که به مرور زمان و با شناخت بیشتر آنها را از هم دور میکند.

پانته آ بهرام بازیگر سینما و عکسهای پرانرژی اش+تصاویر عکس های دیدنی و زیبای پانته آ بهرام بازیگر زن ایرانی

فال روز چهار شنبه 18 فروردین ماه 1395 روزتان را با فالتان آغاز کنید

تست هوش تصویری: تفاوت ها را بیابید (9) تست هوش تصویری: تفاوت ها را بیابید (9)

تینا آخوندتبار بازیگر سینما و تلویزیون و عکسهای زیبایش+تصاویر تصاویر زیبای تینا آخوندتبار در اینستاگرامش

تبریک های هنرمندان به مناسبت روز مادر و زن+تصاویر روز مادر و زن و تبریک های هنرمندان و بازیگران کشورمان

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 114 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است