دوشنبه ۹۷/۲/۳۱   Mon 18/5/21

بارداری و زایمان
4 ویتامین ضروری برای زنان باردار زنان باردار به ویتامین E بیشتری از زمان قبل بارداری نیاز ندارند. بسیاری از مکملهای توصیه شده در زمان بارداری نیز حاوی مقدار کافی از این ویتامین هستند.

زایمان طبیعی چه فوایدی دارد؟ زایمان یك واقعه مهم در زندگی یك زن محسوب می شود و زایمان طبیعی و به دنبال آن در آغوش كشیدن نوزاد، تاثیرات بسیار شگرفی را برای مادر به همراه دارد.

7 نشانه شرم آور بارداری اضافه وزن و دیگر تغییرات فیزیکی می تواند باعث شود در برخورد با همسرتان احساس عدم جذابیت کنید اما نباید اجازه بدهید که این حس روی رابطه و صمیمیت شما تاثیر منفی بگذارد.

شایع ترین مشکل خانم های باردار! خطوط کشش پوستی یا استریا نوعی اسکارهای پوستی با رنگ سفید نقره ای هستند که به مرور زمان کمتر می شوند ولی به طور کامل ناپدید نمی شوند.

6 غذای ضروری در دوران بارداری امگا 3 برای مبارزه با بیماریهای مشترک برای مادر بسیار ضروری است تا کودک را سالم بدنیا آورد.

تغذیه در بارداری، هفت قانون طلایی نوشیدن الكل در زمان حاملگی می تواند باعث آسیبهای فیزیكی، اختلالات یادگیری و مشكلات احساسی در فرزند شما شود.

لیست ممنوعه برای زنان باردار زنان باردار بهتر است از خوردن تخم مرغ، گوشت و ماکیان نیم پخته در طول این دوران جداً خودداری کنند.

درمان ویار بارداری، 5 راه حل براساس طب سنتی چین، مزه‌های ترش مثل زنجبیل به رفع اسهال و تا حدودی دل‌درد كمك می‌كنند.

حاملگی بی دردسر با این 9 قانون طلایی یک فرمول ساده برای بارداری سالم وجود دارد که هر زنی باید آن را رعایت کند: انجام کارهای سخت و طاقت فرسا را فعلا متوقف کنید تا حاملگی بی‌خطری را سپری کنید.

زنان شاغل و باردار، چند نکته مهم اگر در محیط کار مجبور به ایستادن هستید برای مدتی پای خود را بالا آورده و پس از چند ثانیه این کار را با پای دیگر خود انجام دهید.

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 33 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

سئو و بهینه سازی سایت توسط دکتر سئو