یکشنبه ۹۷/۲/۳۰   Sun 18/5/20

بارداری و زایمان
هفت هشدار به مادران باردار مادرانی که به اندازه کافی انرژی دریافت نمی کنند، در معرض خطر زایمان زودرس قرار دارند

ویتامین های ضروری برای مادران باردار! رژیم غذایی سالم همیشه یک انتخاب معقول و منطقی است اما این امر در دوران بارداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همچنین مصرف ویتامین پریناتال یا پیش از بارداری برای کمک به رفع هر گونه کمبود احتمالی مواد مغذی در رژیم غذایی مادر در دوران بارداری تصمیم به جایی است. ویتامینهای پیش از بارداری شامل بسیاری از ویتامینها و مواد معدنی میشود. اسید فولیک، آهن، ید و کلسیم از جمله مهمترین این مواد هستند

خوراکی هایی که منجر به سقط جنین می شوند در مورد تغذیه غذاهای گرمی و سردی زیاد نخورید. تغذیه تان متعادل باشد

9 خوردنی فوق العاده برای زنان باردار افرادی را که شل و بی‌دست و پا هستند با ماست مقایسه می‌کنند، اما این ماده ارزشمند غذایی یکی از مهمترین مواد افزایش دهنده انرژی درونی بدن به شمار می‌آید.

غذاهای ممنوع در بارداری شما در دوران بارداری برای تغذیه دو نفر غذا می‌خورید اما لازم نیست کالری‌های دریافتی خود را دو برابر کنید.

همه چیز درباره بارداری شیر به شیر بارد‌اری بی‌فاصله نه‌تنها به جسم‌تان آسیب می‌زند‌، بلکه روان شما را هم د‌ر معرض فروپاشی قرار می‌د‌هد‌.

افزایش خطر بارداری در سنین بالا به این دلایل برخی به دلایل مختلف بارداری خود را به سنین بعد از ۳۰ یا حتی ۳۵ سالگی موکول می‌کنند.

برنزه کردن پوست در دوران بارداری آیا برنزه کردن به جنین آسیب می رساند ؟

6 غذای ممنوعه در بارداری مصرف بیش از اندازه ویتامین A در دوران بارداری به‌ویژه در سه ماه اول باعث می‌شود جنین‌تان به خوبی رشد نکند.

آرايش در دوران بارداری، بايد و نبايدها در ماه چهارم بارداری به تدریج روی پاها، شکم و دستان راه‌ راه‌ های سفید یا صورتی ‌رنگی ایجاد می شود.

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 33 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

سئو و بهینه سازی سایت توسط دکتر سئو