پنجشنبه ۹۶/۵/۲۶   Thu 17/8/17

بارداری و زایمان
بعد از زایمان، چگونه شکم را آب کنیم؟ اگر شما هم پس از بارداری ۱۰ تا ۲۰ کیلو چاق شده‌اید، نگران نباشید

زایمان در آب و مراحل آن از نظر فیزیولوژیکی، جفت، اکسیژن مورد نیاز کودک را تأمین می‌کند.

5 پیشنهاد ویژه برای زنان باردار زنانی که به دلیل شرایط کاری و حتی عادات شخصی‌شان، بخش اصلی روز را می‌ایستند، صاحب فرزندانی کوچک‌اندام می‌شوند.

مهمانی رفتن زنان باردار، 10 نکته مهم وقتی می خواهید به مهمانی بروید سعی کنید لباس مناسبی بپوشید که چسبان و آزاردهنده نباشد.

باردار نمی شوید؟ حتما بخوانید آیا تصمیم گرفته اید باردار شوید؟ این ۷ تغییر ساده می تواند شانس باروری شما را افزایش دهد.

پیش از بارداری، بایدها و نباید‌ها در صورتی که واکسیناسیون یک خانم کامل نیست حتما قبل از اقدام به بارداری باید واکسن‌ها تجویز شود.

خطر پدر و مادر شدن در سن بالا ایجاد امید در میان سالمندان یکی از زیباترین اتفاقات است اما به راستی این زوج‌ها به عواقب فرزندآوری خود اندیشده‌اند؟

شكايت شايع زنان در دوران بارداری اگر ابتدای بارداری با استفراغ شدید و کاهش وزن همراه باشد، فرد مبتلا به تهوع و استفراغ بدخیم بارداری است و در معرض خطر سوءتغذیه قرار دارد.

رابطه جنسی راحت در دوران بارداری با بزرگ تر شدن شکم شما، ممکن است تغییر در پوزیشن های رابطه جنسی به شما کمک کند که رابطه راحت تری داشته باشید.

استفتاء درباره رحم اجاره ای و تلقیح مصنوعی همسرم به جهت مشكلات پزشكی نمی تواند جنین را حفظ كند و تاكنون چندین مرتبه جنین وی سقط شده است. حکم استفاده از رحم اجاره ای چیست؟

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 33 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است