یکشنبه ۹۷/۲/۳۰   Sun 18/5/20

بارداری و زایمان
تاثیر منفی استرس بر زنان باردار مادرانی که در دوره بارداری خود استرس داشته‌اند، با احتمال بیشتری نسبت به مادران دیگر صاحب فرزند سرکش، عصبی و زودجوش می‌شوند.

بعد از زایمان، چگونه شکم را آب کنیم؟ اگر شما هم پس از بارداری ۱۰ تا ۲۰ کیلو چاق شده‌اید، نگران نباشید

زایمان در آب و مراحل آن از نظر فیزیولوژیکی، جفت، اکسیژن مورد نیاز کودک را تأمین می‌کند.

5 پیشنهاد ویژه برای زنان باردار زنانی که به دلیل شرایط کاری و حتی عادات شخصی‌شان، بخش اصلی روز را می‌ایستند، صاحب فرزندانی کوچک‌اندام می‌شوند.

مهمانی رفتن زنان باردار، 10 نکته مهم وقتی می خواهید به مهمانی بروید سعی کنید لباس مناسبی بپوشید که چسبان و آزاردهنده نباشد.

باردار نمی شوید؟ حتما بخوانید آیا تصمیم گرفته اید باردار شوید؟ این ۷ تغییر ساده می تواند شانس باروری شما را افزایش دهد.

پیش از بارداری، بایدها و نباید‌ها در صورتی که واکسیناسیون یک خانم کامل نیست حتما قبل از اقدام به بارداری باید واکسن‌ها تجویز شود.

خطر پدر و مادر شدن در سن بالا ایجاد امید در میان سالمندان یکی از زیباترین اتفاقات است اما به راستی این زوج‌ها به عواقب فرزندآوری خود اندیشده‌اند؟

شكايت شايع زنان در دوران بارداری اگر ابتدای بارداری با استفراغ شدید و کاهش وزن همراه باشد، فرد مبتلا به تهوع و استفراغ بدخیم بارداری است و در معرض خطر سوءتغذیه قرار دارد.

رابطه جنسی راحت در دوران بارداری با بزرگ تر شدن شکم شما، ممکن است تغییر در پوزیشن های رابطه جنسی به شما کمک کند که رابطه راحت تری داشته باشید.

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 33 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

سئو و بهینه سازی سایت توسط دکتر سئو