دوشنبه ۹۷/۲/۳۱   Mon 18/5/21

بارداری و زایمان
قبل از بارداری توت فرنگی بخورید! این میوه منبع اصلی فولات یا اسید فولیک است و به همین دلیل مصرف آن در زنان، پیش از بارداری توصیه می‌شود.

بارداری آسان و لذت بخش با این روش ها تصمیم به حاملگی موجی از اتفاقات مثبت و خوشایند را روانه زندگی زوج و به خصوص زن می‌کند

قبل از بارداری، ویتامین های ضروری قبل از بادار شدن بسیار مهم است که بدن خود را از نظر آهن تامین کنید. وقتی هر ماه خونریزی دارید مقدار زیادی آهن از دست می دهید.

قبل از بچه دار شدن، حتما کلیک کنید اگر هر دوی شما تمایل به بچه­ دار شدن دارید، ممکن است زمان خوبی باشد برای اینکه یک کوچولو وارد زندگی دونفره شما شود.

بارداری احتمال سرطان را کاهش می دهد تغییر در الگوی مادر شدن از جمله عوامل تاثیرگذار بر افزایش قابل توجه بروز انواع سرطان‌ها در دهه گذشته بوده است.

دلیل تیره شدن پوست در حاملگی بیشتر زنان در بارداری دچار پرمویی، افزایش رشد،‌ شکنندگی و شیارهای عرضی در ناخن ها می‌شوند که ناشی از تغییرات هورمونی بارداری است.

ترک‌ های بارداری پوست درمان‌ می شوند؟ دغدغه بسیاری از خانم‌ها برای بارداری تغییراتی است که در ظاهر، اندام و حتی پوست‌شان به وجود می‌آید.

راهکارهایی برای بهبود رابطه جنسی بعد از زایمان بسیاری از خانم‌ها پس از تولد فرزندشان در رابطه با همسرشان مثل سابق نیستند.

آشنایی با اصلی ترین علائم بارداری دوران بارداری را می توان به سه "سه ماهه" بارداری تقسیم کرد که در هر یک وقایع خاصی اتفاق می افتد ...

آرامش در بارداری با این نکات اگر بتوانيد آرامش خود را حفظ کنيد هم براي شما و هم براي فرزندتان خوب است.

صفحه قبل 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 33 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

سئو و بهینه سازی سایت توسط دکتر سئو