پنجشنبه ۹۶/۵/۲۶   Thu 17/8/17

بارداری و زایمان
حالت رابطه جنسی و تاثیر آن در باردار شدن در این وضعیت که جزء قدیمی‌ترین حالت‌ها برای رابطه‌ جنسی است،

نقش گروه خونی زنان در باردار شدن! این نخستین تحقیقی است که نشان می دهد گروه خونی زنان می تواند بر شانس بارداری آن ها تأثیرگذار باشد.

توان باروری، 7 اصل مهم در طول 50 سال گذشته باروری آقایان به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کرده است.

افزایش بزاق دهان در بارداری و درمان آن با محدود کردن مصرف نشاسته می توان این علایم را کاهش داد.

تغییرات پوست در بارداری در حاملگی تغییراتی در رنگ و شکل پوست به وجود می آید که علت آن تغییرات هورمونی بوده و امری طبیعی است.

توصیه به بارداران برای مسافرت در ایام نوروز از خستگی بیش از اندازه و تردد از مسیرهای پرترافیک در طول سفر خودداری کنند و پیش از آن حتما با پزشک متخصص خود مشورت کنند.

بارداری و اضطراب‌ شایع این دوران بیشتر بارداری‌ها به زایمان کودکی سالم ختم خواهد شد و کمتر از 20 درصد از بارداری‌ها ممکن است به سقط جنین ختم شوند. به یاد داشته باشید که بیشتر سقط‌ها، در هفته‌های نخست بارداری اتفاق می‌افتند.

اختلالات رفتاری پس از زایمان افسردگی پس از زایمان چگونه پدید می آید و با چه نشانه هایی در بدن افراد مبتلا بروز خواهد داد این عارضه چه درمان های روانشناسی دارد چه علائمی در ایجاد آن تاثیرگذارند اختلالات رفتاری و مربوط به خلق و خو پس از زایمان را چگونه می توان درمان کرد

وظایف مردان بعد از سقط جنین زمانی است که جنین قبل از ۲۰ هفته از بارداری از بین می رود. سقط جنین تا حدودی رایج است اما گفتن اینکه چگونه اتفاق افتاده بسیار سخت است و علت این است که بسیاری از سقط جنین ها زمانی اتفاق می افتد که حتی خانم ها اطلاعی از بارداری خود ندارند.

تسلط بر مراقبت نوزاد با زایمان طبیعی مادرانی که زایمان طبیعی فیزیولوژیک می‌کنند؛ یعنی درد زایمان خودبه‌خود شروع می‌شود و زایمان توسط مامایی انجام می‌شود که تلاش می‌کند کمترین مداخله را انجام دهد، مادرانی با اعتماد به نفس بیشتر و مسلط‌تر در شیردهی و مراقبت از نوزاد هستند و نسبت به مادرانی که جراحی شده‌اند، کمتر دچار مشکلات پس از زایمان می‌شوند.

صفحه قبل 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 33 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است