یکشنبه ۹۷/۲/۲   Sun 18/4/22

بیماری ها و درمان آن ها
رفع کم خونی شدید و کم شدن ذخایر آهن بدن در این مطلب با بیماری کم خونی، علایم و عوامل، خطرات آن و نیز شیوه های جبران کم خونی آشنا خواهیم شد.

عوارض زردچوبه زیادی! زردچوبه چیست و فواید و مضرات آن چیست؟

اروژن؛ بیماری که در تابستان بیشتر به سراغتان می‌آید آیا می دانید اروژن دندانی چیست؟ در ادامه علل، علایم و شیوه مقابله با آن توضیح داده شده است.

سندرم خستگی صوتی و راه‌های درمان آن معمولاً افرادی مانند گویندگان و خوانندگان که به صورت حرفه ای از حنجره خود استفاده می کنند دچار اختلالات صوتی می شوند. در ادامه با سندروم خستگی صوتی و راههای درمان آن با بیست ستون همراه باشید.

عوارض کولیت اولسراتیو در این مطلب با عوارض کولیت اولسراتیو همچون اختلالات پوستی، مشکلات کبدی و غیره آشنا خواهیم شد.

بدون دلیل، وزن اضافه یا کم می کنید؟ بسیاری از علائم این بیماری ها مانند درد مفاصل٬ خستگی و مشکلات گوارشی٬ با سایر بيماریها مشترک هستند و ممکن است که اشتباه گرفته شوند. اما یک علامت است که در بسياری از بيماریهای خودایمنی دیده می شود و آن٬ تغييرات وزن است.

روش های افزایش حجم ادرار دفع ادرار و زیاد شدن حجم این دفع در دفع کامل سموم و نیز حفظ سلامتی کلیه ها نقش بسزایی دارد. در ادامه با چندین روش طبیعی دفع ادرار آشنا خواهیم شد.

کم آبی شدید بدن با این خوراکی ها! کمبود آب بدن گرچه ساده بنظر می رسد اما می تواند منشاء بسیاری از بیماری ها در بدن باشد. در ادامه با خوراکی هایی که سبب کاهش آب در بدن می شود آشنا خواهیم شد.

وقتی معده غر می‌زند! شاید غرغر معده برای شما آزار دهنده و یا نگران کننده باشد. در ادامه با عوامل غرغر معده آشنا خواهیم شد. 

دلایل ایجاد آریتمی قلبی آریتمی قلبی چیست؟ با عوامل، نشانه ها و شیوه درمان این بیماری قلبی آشنا شوید.  

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 13 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

سئو و بهینه سازی سایت توسط دکتر سئو