دوشنبه ۹۶/۷/۳   Mon 17/9/25

سالم باشیم
خشم والدین و ترس بچه خشم والدین و ترس بچه,: بسیاری از والدین افسرده از خشم خود در مقابل فرزندانشان شرمگین هستند و در بسیاری از موارد سوء رفتار با فرزندان هم از افسردگی...

توصیه های زنانه به شناگران قارچ در زنان بهداشت زنان در دوران قاعدگی بهداشت زنان در استخر,استخر رفتن زنان,زنان,بهداشت زنان,عفونت در زنان

باورهای غلط و خرافات در مورد بارداری (1) باورهای غلطی از قدیم الایام در مورد بارداری رایج بوده که مسلما به گوش شما هم رسیده اند ولی این دلیل نمی شود که شما هم آن ها را باور کنید.

حقایقی ناگفته از دوران بارداری از همان زمان که آزمایش بارداری مادر شدن شما را تایید کرد قلبتان را سنگین تر و پُرتر از گذشته احساس می‎کنید.

زایمان طبیعی با وجود چند قلو ممکن است؟ اکثر متخصصان، تا زمانی که شرایط زیر برقرار باشد، استفاده از زایمانِ طبیعی را توصیه می کنند:

درمان ویار بارداری، 5 راه حل براساس طب سنتی چین، مزه‌های ترش مثل زنجبیل به رفع اسهال و تا حدودی دل‌درد كمك می‌كنند.

مزيت‌ها و خطرات کاهش وزن در دوران بارداری مطالعات جديد نشان می‌دهد زنان چاقی که در دوران بارداری وزن کم می‌کنند‌، ممکن است با خطر کمتری از عوارض خاص بارداری روبرو شوند‌.

دیابت بارداری، یک قند تلخ ديابت حاملگی نوع خاصي از بيماری ديابت است كه وابسته به حاملگی بوده و به مراقبت ويژه نيازمند است. امروزه مادران مبتلا به ديابت، با كنترل مطلوب قند خون، شانس داشتن فرزند سالم و طبيعی را همانند زنان غير ديابتی دارا هستند.

قبل از بارداری، این کارها را انجام دهید! همه خانم هایی که تصمیم می گیرند باردار شوند باید از سه تا 6 ماه قبل هر روز یک قرص مولتی ویتامین و 400 میکروگرم فولیک اسید مصرف کنند.

بارداری و اضطراب‌ شایع این دوران بیشتر بارداری‌ها به زایمان کودکی سالم ختم خواهد شد و کمتر از 20 درصد از بارداری‌ها ممکن است به سقط جنین ختم شوند. به یاد داشته باشید که بیشتر سقط‌ها، در هفته‌های نخست بارداری اتفاق می‌افتند.

صفحه قبل 1 ... 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... 110 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

سئو و بهینه سازی سایت توسط دکتر سئو