سه شنبه ۹۷/۳/۱   Tue 18/5/22

حیوانات خانگی
روش های ساده برای تازه نگه داشتن گل ها گل یکی از بهترین هدایایی است که عزیزان تان می توانند برای شما هدیه آورند. در این مقاله چندین روش برای تازه نگه داشتن گل ها و طولانی کردن عمر آن ها آورده است.

آشنایی با گل سینرر یا سینره در این مطلب به گل سینره خواهیم پرداخت و با شیوه کاشت و نگهداری این گل آپارتمانی آشنا خواهیم شد. 

راهنمای انتخاب پرنده خانگی مطلب زیر را پیش از خریدن پرنده بعنوان حیوان خانگی بخوانید. در این مطلب مناسب ترین پرنده ها برای خانه معرفی شده اند.

نحوه کاشت خیار چنبر شیوه کاشت، آبیاری، مراقبت و تکثیر خیار چنبر را در خانه در این مطلب ببینید.

شناسایی کرم هیولای ۴۰۰ میلیون ساله اگر چه این فسیل فقط حاوی آرواره های این جاندار بود – که طول آن تقریبا یک تا دو سانتی متر تخمین زده شده – اما دانشمندان بر این باورند که بدن این جاندار عظیم بیش از یک متر بوده است.

گل هایی که نوید بهار می دهند + طریقه کاشت در این مطلب با انواع گل های بهاری از جمله لاله، بنفشه، محمدی و پامچال و نیز شیوه نگهداری و کاشت آن ها آشنا می شویم

آموزش کاشت درخت در این مطلب با آلف تا ی نحوه کاشت نهال و مراحل پس از آن با بیست ستون همراه باشید.  

شناخت درخت و آموزش درختکاری در این مطلب با ساختار و عادات درخت و نیز شیوه درختکاری و کاشت نهال آشنا خواهیم شد.

تولید مثل فنچ جوجه فنچ نر و ماده ممکن است از ۳ تا ۱۲ تخم در دوره‌ای که برای تخم گذاری فعال هستند بگذارند. جوجه‌ها به ترتیب تخم گذاری سر از تخم در می آورند. معمولا یک یا دو تخم بدون آنکه جوجه‌ای از آن بیرون بیاید باقی می ماند تا والدین تغذیه جوجه ها را شروع کنند.

آموزش هرس درختان هرس به معنای حذف اندام‌های گیاه است تا به رشد، باروری و سلامت آن کمک بیشتری شود. هرس زمستانه هنگام خفتگی یا خواب زمستانه انجام می‌شود و به آن هرس سیاه نیز می‌گویند. 

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

سئو و بهینه سازی سایت توسط دکتر سئو