سه شنبه ۹۷/۳/۱   Tue 18/5/22

سبک زندگی
نحوه درست کردن تمیزکننده ها آیا تا بحال به درست کردن شوینده های خانگی فکر کرده اید؟ اگر پوستتان حساس است و به شوینده ها و تمیزکننده های کارخانه ای حساسیت دارید، می توانید آن ها را در خانه و به صورت بهداشتی درست کنید.

عوامل موثر و آسیب های مد روز و مد گرایی (Fashionable and fashionista) این روزها مد روز دغدغه ی بسیاری از افراد جامعه به خصوص قشر جوان می باشد. بیست ستون در این مقاله به عوامل موثر و آسیب های مد روز و مد گرایی می پردازد.

راهنمای خرید وسایل آرایش امروزه استفاده از وسایل آرایش به عنوان بخشی از امور روزانه خانم ها شده است، خرید لوازم آرایشی و انتخاب برند مناسب و سازگار با پوست، می تواند در کنار زیبایی، سلامت پوست تان را تضمین کند .

۷ ویژگی خانه دارهای حرفه ای! شاید در نگاه اول خانه داری و خانه دار بودن فعالیت ساده و کم زحمتی باشد. اما باید بگوییم که خانه داری یکی از پر زحمت ترین کارهای است که اگر بخواهیم به نحو احسنت آن را به سرانجام برسانیم حتما باید برای آن برنامه ریزی داشته باشیم و فوت و فن های آن را به خوبی بشناسید. 

نحوه کاشت و نگهداری گل زنبق گیاه زنبق از خانواده زنبق ها و اکثر پیازهای این جنس قد بلند بوده و برای کاشت در گلدان مناسب نیستند اما چند واریته اصلاح شده پا کوتاه در دست است. در هنگام رشد علفی و سبزینه ای نور نسبی و در دوران گلدهی به نور کامل نیاز دارد.

راههای تمیز کردن تخته های آشپزی تخته های آشپزی و تمیز کردن آن ها یکی از دغدغه های هر خانه داری است. در ادامه با شیوه ی تمیز کردن تخته های آشپزی آشنا خواهیم شد.

پارچه رومبلی مناسب حیوانات خانگی حیوانات خانگی به ویژه گربه و سگ در کنار لذت بخش بودن و سرگرمی آنها ممکن است آسیب هایی را به وسایل و لوازم خانه وارد کنند. در ادامه با لوازم خانگی مناسب حیوانات خانگی آشنا خواهیم شد.

ترفندهای خانه داری در ادامه با نحوه از بین بردن پرز لباس، مطلوب کردن هوای خانه، معرفی لکه بر طبیعی و نیز پاک کردن پرده کرکره ای آشنا خواهید شد.

آشنایی با گل اسپاتی فیلوم و نگهداری آن در این مطلب با گل اسپاتی و نیز شیوه نگهداری، میزان نور، آبیاری و محیطی که باید در آن قرار داده شود آشنا خواهیم شد.

جداکردن برچسب شیشه مات کن اگر شیشه مات کن را روی پنجره خانه یا محل کارتان نصب کرده اید و بخاطر برجای ماندن اثر آن جرات کندن آن را ندارید، مطلب زیر را بخوانید تا شیوه کندن آن را بیاموزید.

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 108 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

سئو و بهینه سازی سایت توسط دکتر سئو