یکشنبه ۹۷/۲/۳۰   Sun 18/5/20

سبک زندگی
چگونه علایم حساسیت به حیوانات را بشناسیم اگر قصد خریدن حیوان خانگی دارید و می خواهید درباره مشکلات احتمالی سلامتی آگاه شوید و یا اینکه اگر پس از زندگی با حیوان خانگی دچار مشکلاتی شده اید، مطلب زیر را بخوانید تا با انواع علایم حساسیت به حیوانات خانگی آشنا شوید.

روش های ساده برای تازه نگه داشتن گل ها گل یکی از بهترین هدایایی است که عزیزان تان می توانند برای شما هدیه آورند. در این مقاله چندین روش برای تازه نگه داشتن گل ها و طولانی کردن عمر آن ها آورده است.

آشنایی با گل سینرر یا سینره در این مطلب به گل سینره خواهیم پرداخت و با شیوه کاشت و نگهداری این گل آپارتمانی آشنا خواهیم شد. 

راهنمای انتخاب پرنده خانگی مطلب زیر را پیش از خریدن پرنده بعنوان حیوان خانگی بخوانید. در این مطلب مناسب ترین پرنده ها برای خانه معرفی شده اند.

نکاتی برای خانه تکانی حمام حمام از جمله جاهایی است که نظافت صحیح آن برای سلامت جسمانی بسیار اهمیت دارد. در ادامه ضمن آموزش نظافت صحیح حمام، با اشتباهات رایج در این زمینه آشنا خواهیم شد.

تکنیک های خانه تکانی که نمی دانید! خانه داری از جمله مسئولیت های مهمی است که ریزه کاری های خود را دارد. برای داشتن خانه ای تمیز و منظم به نکات زیر توجه کنید.

نحوه کاشت خیار چنبر شیوه کاشت، آبیاری، مراقبت و تکثیر خیار چنبر را در خانه در این مطلب ببینید.

آلوده ترین چیزهایی که با آن در تماسید در طی روز با وسایل زیادی سروکار داریم که ممکن است به دلیل استفاده همیشگی از آن ها از آلوده بودن آن ها غافل باشیم. در ادامه با آلوده ترین چیزهایی که بدون شک شما هم با آن تماس دارید آشنا خواهیم شد.

ترفندهایی برای خانه تکانی اتاق خواب چندین ترفند مهم برای خانه تکانی اتاق و نگهداری از اتاق را در تصاویر زیر به همراه مطالب مربوطه بیاموزید.

شناسایی کرم هیولای ۴۰۰ میلیون ساله اگر چه این فسیل فقط حاوی آرواره های این جاندار بود – که طول آن تقریبا یک تا دو سانتی متر تخمین زده شده – اما دانشمندان بر این باورند که بدن این جاندار عظیم بیش از یک متر بوده است.

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 108 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

سئو و بهینه سازی سایت توسط دکتر سئو