سه شنبه ۹۷/۳/۱   Tue 18/5/22

سبک زندگی
گل هایی که نوید بهار می دهند + طریقه کاشت در این مطلب با انواع گل های بهاری از جمله لاله، بنفشه، محمدی و پامچال و نیز شیوه نگهداری و کاشت آن ها آشنا می شویم

اشتباهاتی در استفاده از جاروبرقی شایده تصور کرده باشید که جارو کردن خانه و کار با جارو برقی نیازی به آموزش ندارد. در این مطلب با شیوه ی صحیح استفاده از جارو برقی و شیوه جارو کردن انواع آشغال و تمیز کردن خود جارو جهت طولانی تر شدن عمر دستگاه و نیز داشتن خانه ای تمیزتر آشنا خواهیم شد.  

اصول پاک کردن پنجره ها پاک کردن شیشه گرچه ساده بنظر می رسد اما از اصول و ترفندهایی برخوردار است که سبب می شود شیشه کاملاً تمیز شود. در ادامه با مراحل پاک کردن شیشه به بیست ستون همراه باشید.

آموزش کاشت درخت در این مطلب با آلف تا ی نحوه کاشت نهال و مراحل پس از آن با بیست ستون همراه باشید.  

شناخت درخت و آموزش درختکاری در این مطلب با ساختار و عادات درخت و نیز شیوه درختکاری و کاشت نهال آشنا خواهیم شد.

نحوه شستن پرده های زبرا در ادامه با نحوه شستن پرده زبرا آشنا شوید. 

تولید مثل فنچ جوجه فنچ نر و ماده ممکن است از ۳ تا ۱۲ تخم در دوره‌ای که برای تخم گذاری فعال هستند بگذارند. جوجه‌ها به ترتیب تخم گذاری سر از تخم در می آورند. معمولا یک یا دو تخم بدون آنکه جوجه‌ای از آن بیرون بیاید باقی می ماند تا والدین تغذیه جوجه ها را شروع کنند.

ترفندهایی برای مرتب کردن خانه اگر به دنبال یافتن تکنیک های جدید برای تمیز و مرتب نگه داشتن خانه ی خود هستید این مقاله به شما کمک خواهد کرد.

آموزش هرس درختان هرس به معنای حذف اندام‌های گیاه است تا به رشد، باروری و سلامت آن کمک بیشتری شود. هرس زمستانه هنگام خفتگی یا خواب زمستانه انجام می‌شود و به آن هرس سیاه نیز می‌گویند. 

چگونه در عرض 20 روز خانه تکانی کنیم؟ ما برای شما یک راهنمای کامل 20 روزه تدارک دیده‌ایم که اگر طبق آن جلو بروید با حداقل فشار روی جسم و جان و وقت تان، بیشترین و بهترین نتیجه را می گیرید.

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 108 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

سئو و بهینه سازی سایت توسط دکتر سئو