دوشنبه ۹۶/۳/۱   Mon 17/5/22

اخبار سیاسی
وزیر کشور : به همه عزیزان دست مریزاد می‌گویم وزیر کشور با صدور پیامی خطاب به ملت شریف ایران، حماسه حضور مردم در انتخابات را ستود و از همه مردم تقدیر کرد. 

واکنش سردار جزایری به سخنان وزیر خارجه آمریکا درباره انتخابات معاون ستاد کل نیروهای مسلح به سخنان وزیر امور خارجه آمریکا در مورد انتخابات ریاست جمهوری کشورمان واکنش نشان داد.

چرا روحانی تکرار شد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، شاید به‌نوعی صحنه «نه» گفتن مردم به افزایش یارانه‌های نقدی و پوپولیسم پس‌پرده آن بود. این رأی بی‌شباهت به «نه»ای که مردم سوئیس سال گذشته به افزایش رقم یارانه‌های نقدی گفتند، نبود. جامعه یک‌بار دریافت یارانه‌های نقدی را تجربه کرده بود و این‌بار آگاهانه مسیر سیاست‌های علمی اقتصادی را برگزید.

پیامک رئیسی به تتلو+ادامه‌رأی‌گیری در حسینیه ارشاد! آخرین اخبار سیاسی،اخبار روزنامه ها،جدیدترین اخبار سیاسی,روزنامه های سیاسی،اخبار،اخبارسیاسی،اخبار ایران،اخبار روز،آخرین اخبار,اخبار سیاسی ایران و جهان،اخبار جدید،اخبار اجتماعی,اخبار روز سیاسی

خوشحالی متفاوت یک دانشجو در جشن پیروزی روحانی /عکس آخرین اخبار سیاسی،اخبار روزنامه ها،جدیدترین اخبار سیاسی,روزنامه های سیاسی،اخبار،اخبارسیاسی،اخبار ایران،اخبار روز،آخرین اخبار,اخبار سیاسی ایران و جهان،اخبار جدید،اخبار اجتماعی,اخبار روز سیاسی

23 میلیون را باور کنیم یا 4 درصد را ؟! اصول‌گرایان آمده بودند از هر روشی برای شکست روحانی استفاده کنند. حتی اگر این روش‌ها، کپی برداری از روش‌های انتخاباتی در آمریکا و احمدی نژاد باشد.

پدر رئیس سابق اف‌بی‌آی: ترامپ تا "سر حد مرگ" از پسرم می‌ترسید پدر رئیس سابق اف‌بی‌آی گفت، دلیل اخراج پسرش این بود که رئیس‌جمهوری آمریکا تا سر حد مرگ از او می‌ترسیده است. 

فرماندار تهران اعلام کرد : ورود اعضای لیست امید به شورای شهر تهران+اسامی فرماندار تهران از ورود اعضای لیست امید به شورای شهر تهران، ری و تجریش خبر داد.

محبیان: شعارهای پوپولیستی-سوسیالیستی قالیباف و عدم تسلط رئیسی بر مسائل اجرایی، روحانی راپیروز کرد آقاي رييسي به دليل عدم تسلط لازم بر مسائل اجرايي و تكرار كليات و نيز مشكل عدم شناخت جامعه با وجود جهش خوب راي نتوانست ركورد مطلوب براي پيروزي را تكرار كند.

کدخدایی: نحوه رسیدگی به شکایات در انتخابات ریاست‌جمهوری سخنگوی شورای نگهبان درباره نحوه رسیدگی به شکایات در انتخابات ریاست‌جمهوری توضیحاتی را ارائه داد.

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 30 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است