چهارشنبه ۹۶/۲/۶   Wed 17/4/26

اخبار سیاسی
شجریان: رئیس جمهور و وزیر ارشاد مخالف ممنوعیت من از کار هستند محمدرضا شجریان در آخرین و جدیدترین گفتگویش گفت: همراهی با مردم همیشه هزینه داشته است اما من کاری را از روی مصلحت و منفعت انجام نمی دهم که منتظر فایده باشم


عادت‌ های مفید برای پولدار شدن پولدار شدن و کسب ثروت جزو آرزوهای اکثر مردم است. افراد دوست دارند به مقداری از درآمد برسند تا بتوانند زندگی بهتری برای خود بسازند. بتوانند چیزهایی که دوست دارند را به راحتی بخرند و به راحتی تفریح و مسافرت کنند. آیا فرمولی منطقی برای این قضیه وجود دارد؟ عادت‌هایی هستند که با رعایت آنها می‌توانید در راه ثروتمند شدن قدم بگذارید.

موگرینی: برجام یک موفقیت ساخته دست زنان بود مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پیامی ویدئویی به مناسبت روز جهانی زن با اشاره به شمار بالای زنان در تیم مذاکره‌کننده گروه 1+5، گفت: برجام موفقیتی برای زنان بود.


(تصاویر) غرس نهال به دست رهبرانقلاب اخبار ایران، جهان تحلیل نقد(تصاویر) شکار پهپاد با بازوکای ویژه! به نظر می رسد پهپادها در حال تبدیل شدن به یک تهدید جدی هستند و سازمان های دولتی در سراسر جهان اجرای اقدامات متقابل برای کنترل این تهدید را دنبال می کنند. در شرایطی که پلیس ژاپن و هلند در حال آزمایش پهپاد مجهز به تور و تربیت عقاب ها برای شکار پهپادهای مزاحم هستند، شرکت بریتانیایی اُپن‌ورکس یک گزینه جایگزین زمین به هوا را معرفی کرده است.

تدوین حقوق بشر زنان به سبک اردوغان رییس جمهور ترکیه اعلام کرد، این کشور باید ارزش‌های منحصر به فرد خود را درباره برابری جنسی و زنان توسعه دهد.

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 18 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است