چهارشنبه ۹۶/۲/۶   Wed 17/4/26

اخبار سیاسی
پیشرفت در مذاکرات اروپا و ترکیه بر سر مهاجران اتحادیه اروپا و ترکیه می گویند با اصول کلی طرحی برای تخفیف بحران مهاجرت در اجلاس بروکسل موافقت کرده اند، اما تصمیم گیری نهایی را به آینده موکول کرده اند.

پیمان قاسم‌خانی: از کارگردانی بدم نیامد پیمان قاسم‌خانی اولین تجربه‌ی فیلمسازی خود را برای اکران عید فطر آماده می‌کند.

نرخ انواع اسکناس نو شب عید بانک مرکزی به رسم پایان هر سال، اسامی بانک‌ها و شعب منتخب توزیع کننده اسکناس نو را اعلام می کند و امسال نیز چنین شده است، بر این اساس قرار است از روز شنبه آتی ۲۲ اسفندماه شعب منتخب نسبت به توزیع اسکناس های نو به میزان کافی اقدام کنند.

سرانه یک میلیون تومانی قاچاق در ایران براساس گزارش ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز سالانه 20 تا 24 میلیارد دلار قاچاق انواع محصولات و کالاهای مصرفی به کشور صورت می‌گیرد که به گفته یک مقام مسئول در وزارت کشاورزی، ارزش آن بالغ بر 80 هزار میلیارد تومان می‌شود و این یعنی سرانه قاچاق در ایران یک میلیون تومان است.

قیمت انواع خودرو داخلی قیمت انواع خودروهای داخلی در بازار امروز هجدهم اسفند 94 به شرح ذیل است.

اظهارنظر پرستویی بعد از نوروزی شدن «بادیگارد» پرویز پرستویی گفت: اگر مسأله‌ای با شخص ابراهیم حاتمی‌کیا داشتم، پیشنهاد «بادیگارد» را به سرعت قبول نمی‌کردم.


جدیدترین نرخ رسمی ارز دلار دولتی گر چه امروز با ریالی کاهش همراه بود، اما در همان نرخ 3020 تومان باقی ماند.صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 18 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است