پنجشنبه ۹۶/۱۰/۲۸   Thu 18/1/18

اخبار سیاسی
دستگیری ۶ نفر از عوامل مرتبط با حادثه تروریستی تهران در کردستان رییس کل دادگستری استان کردستان از دستگیری 6 عامل مرتبط با حادثه تروریستی تهران در این استان خبر داد.

عراقچی: کمیسیون مشترک برجام تیرماه برگزار می شود رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام، از برگزاری کمیسیون مشترک برجام در تیرماه خبر داد و با بیان این که نفس مصوبه اخیر سنای آمریکا مخالف اصل حسن نیت و اجرای موفقیت آمیز برجام است، گفت: ما همه موارد را به هیأت نظارت بر اجرای برجام گزارش می‌دهیم.

معاون رییس جمهوری: ‎منشور حقوق شهروندی ژست سیاسی نیست/ اعتقاد راسخ دولت بر اجرای کامل منشور معاون حقوقی رئیس جمهوری با بیان اینکه منشور حقوق شهروندی یک برنامه تشریفاتی یا ژست سیاسی نیست، گفت: دولت تدبیر و امید بر اجرای کامل آن اعتقاد راسخ دارد.

وزیر اطلاعات: بقایای تیم تروریستی داعش در کشور باقی نمانده / با اطمینان خاطر می‌گوییم؛ تیم‌ تروریست ها در ایران منهدم شده عضو هیئت‌رئیسه مجلس گفت که وزیر اطلاعات تأکید کرد که بقایایی از تیم تروریستی داعش در کشور باقی نمانده است.

عوامل پشت پرده حوادث تروریستی تهران تحت تعقیب هستند یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که طبق گزارش‌های ارائه شده از سوی وزرای اطلاعات و کشور اشراف امنیتی ایجاد شده و عوامل پشت پرده حوادث تروریستی تهران تحت تعقیب هستند.

مرتضی مبلغ : در دولت یازدهم گروهی فقط در پی منویات شخصی هستند. با توجه به عوامل مختلفی که وجود دارد؛ حتما می بایست کابینه دوزادهم تغییر کند تا زمانی که یک کابینه مقتدر، کارآمد، توانا و شجاع شکل بگیرد و بتواند اهداف و وعده هایی که رئیس جمهور مطرح کردند را به ثمر برساند. برای اصلاح طلبان اهمیتی ندارد که خودشان در عرصه مدیریت اجرایی باشند یا خیر.

حمله تروریستی در ایران نشان دهنده ی نفس های به شماره افتاده داعش گاردین نوشت: حمله به نمادهای مهم در ایران که مسئولیت آن را داعش بر عهده گرفت، تنش ها با عربستان سعودی، کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس و ترامپ را تشدید خواهد کرد.

بیشترین رای به رئیسی و روحانی در کدام شهرها بود؟ بین ۹۶ تا ۹۹ و هشت دهم درصد از مردم در شهرهای مختلف به یکی از دو نامزد اصلی انتخابات رای دادند.

انتخابات ۹۶ رفراندوم بود/ با اجرای حقوق شهروندی مساله حصر حل می‌شود محسن صفایی فراهانی با کارنامه‌ای از معاونت وزیر و نمایندگی مجلس و معاونت ریاست‌جمهوری در دوران اصلاحات امروز در کسوت یک تحلیل‌گر مسائل سیاسی ایران آینده کشور در دور دوم روحانی و وضعیت شهرداری تهران را مورد بررسی قرار داده است.

پایان ادغام‌های احمدی‌نژادی «به یاد آوریم که ریشه ادغام سازمان‌های تربیت بدنی و جوانان امتناع دکتر فرحناز ترکستانی از قبول ریاست سازمان جوانان است و راه و شهرسازی در پی استیضاح بهبهانی متولد شد.»

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 66 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

سئو و بهینه سازی سایت توسط دکتر سئو