یکشنبه ۹۶/۳/۷   Sun 17/5/28

دهکده خبر
شباهت‌های ۲ خرداد ۱۳۷۶ و ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ «دوم خرداد یک استثنا بود؛ استثنایی که امکان دارد در آینده به اشکال نوینی خود را بروز دهد و همه را بار دیگر غافلگیر کند.» این جمله را دو سال قبل سعید حجاریان در سالگرد دوم خرداد برای دانشجویان بیان کرده بود. اتفاق خوشایندی که در خاطره جمعی عموم ما همچنان باقی مانده است.

رحیمی : مغایرتی در بازشماری آرا مشاهده نشد / چند رای بیشتر به نام چمران ثبت شده بود /طرح شکایت به روسای قوا در قانون به رسمیت شناخته نشده است رییس هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا استان تهران با بیان اینکه در شمارش آرای پنجاه نفر اول هیچ تغیری در نتیجه پیشتر اعلام شده بوجود نیامد، گفت: در برخی موارد شاهد این بودیم که چند رای بیشتر به نام آقای چمران ثبت شده بود که با توجه به جزئی بودن آن، به مسئله ورود نکردیم. 

روحانی به مشهد می‌رود رئیس جمهور عصر امروز به مشهد سفر می‌کند.

مطهری: ترامپ پول عربستان را می خواهد سفر ترامپ به عربستان بیشتر سفر تجاری بود چون وی یک نگاه اقتصادی به مسائل جهان دارد بیشتر می خواهد از پول عربستان استفاده کند. 

انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها شوک دوباره‌ای را به جریان اصولگرا وارد کرد/ ۲۹ اردیبهشت تاریخ‌ساز شد یک فعال سیاسی اصلاخ طلب گفت: ۲۹ اردیبهشت نیز این ظرفیت را دارد که در زمره روزهای تاریخ ساز کشور قرار بگیرد. 

نوبخت: برنامه موشکی ایران جزو سیاست‌های لایتغیر جمهوری اسلامی است سخنگوی دولت گفت: برنامه دفاعی موشکی جمهوری اسلامی جزو سیاست‌های غیرقابل تغییر جمهوری اسلامی است و خوشبختانه تقویت بنیه دفاعی در برنامه ششم توسعه و بودجه 96 به صراحت مورد تاکید قرار گرفته است.

جدول نتایج انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح جمعه (۲۹ اردیبهشت) در چهار حوزه انتخابیه برگزار شد و نمایندگان منتخب باقی‌مانده مجلس دهم مشخص شدند.

لاریجانی: ایران با انتخابات اخیر در دنیا سربلند شد/ طرحی برای ساماندهی بهتر انتخابات ارائه شود رئیس مجلس شورای اسلامی با تبریک پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم به کمیسیون شوراها ماموریت داد با همکاری مرکز پژوهش‌های مجلس، وزارت کشور و شورای نگهبان طرحی برای ساماندهی بهتر انتخابات ارائه کند.

رسولی : بزرگترین چالش سیاست داخلی مساله حصر است/ دولت دوازدهم با تشکیل کابینه‌ای چابک‌تر مطالبات مردم را پیگیری کند یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: روحانی باید از یک سو با محصوران گفت‌وگو داشته باشد و از طرفی به مسئولان نظام این اعتماد و اطمینان را بدهد که برطرف کردن این موضوع مشکلی ایجاد نمی‌کند. 

روحانی: مردم ظلم‌هایی که به آیت الله رفسنجانی شد را فراموش نخواهند کرد رئیس‌جمهور کشورمان تاکید کرد: همه تلاش دولت بر این است که به وعده‌هایی که به مردم داده‌ایم، عمل کنیم و در مقام عمل خواسته‌های مردم را تحقق بخشیم.

صفحه قبل 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 123 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است