یکشنبه ۹۶/۳/۷   Sun 17/5/28

نوآوری ها و اختراعات
مستند سیاره زمین 2؛ ثبت تصاویر شگفت‌انگیز با استفاده از فناوری‌ های نوین مستند سیاره زمین 2، مجموعه‌ای است که به تازگی برای تماشای عموم عرضه شده و با استفاده از فناوری‌های نوین برای ثبت تصاویر، توجهات زیادی جلب کرده است.

آیا نوکیا در حال تبدیل شدن به یک مدعی در فناوری‌های نوظهور است؟ نوکیا با برنامه جدیدی که برای پیشرفت در فناوری‌های نوظهور تدوین کرده است، شانس بالایی برای تبدیل شدن به بازیگری مهم در این عرصه دارد.

مرگ گوشی هوشمند و دنیای پس از آن با اینکه گوشی هوشمند به دنیای ما گره خورده‌ است، اما روزی در بین ما نخواهد بود. دنیای پس از گوشی هوشمند در عین هیجان‌انگیز بودن، ترسناک نیز خواهد بود.

الکسا و ۱۳ کارایی خارق‌العاده که از آن بی‌خبر هستید دستیار هوشمند صوتی آمازون یعنی الکسا قابلیت‌ های متعددی دارد که مهارت نامیده می‌شوند و می‌توان به کمک آن‌ها از مزایایی ویژه استفاده کرد.

وزیر ارتباطات: تماس صوتی تلگرام با مجوز وزارت ارتباطات فعال شد وزیر ارتباطات اعلام کرد که تماس صوتی تلگرام با مجوز وزارت ارتباطات فعال شده است.

۱۰ گجتی که به خواب شما کمک می‌کنند در این مطلب به معرفی ۱۰ گجت جدید در دنیای تکنولوژی پرداخته‌ایم که به افراد کمک می‌کنند خواب راحت تری تجربه کنند.

همه چیز درباره 4G: با LTE، WiMax و +HSPA آشنا شوید قطعا شما نیز هر روز لغاتی مانند 4G، LTE و WiMax را می‌شنوید؛ اما این اصطلاح‌ها چه معنا و مفهومی دارند.

وقتی هوش هیجانی یک کامپیوتر با شما رقابت می‌کند قرار است در آینده‌ نزدیک، کامپیوترها با درک هوش هیجانی و تحلیل احساس افراد، وارد تعامل بهتری با انسان‌ها بشوند.

ال جی سبک زندگی آینده را با خانه هوشمند تغییر می‌دهد ال‌جی با فراهم کردن ابزار جدید و نوین خانه‌ی هوشند، تجربه‌ی زندگی آینده را به کاربران ارائه می‌دهد.

۸ سیستم عامل جایگزین برای OSX بر روی مک شما علاوه بر osx می‌توانید از سیستم عامل‌هایی نظیر، ویندوز ۱۰، ابونتو، لینوکس مینت، پاپی لینوکس، ویندوز۷ و... را برروی کامپیوتر مک خود نصب کنید.

صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است