چهارشنبه ۹۷/۳/۲   Wed 18/5/23

نوآوری ها و اختراعات
ساخت قلب مصنوعی به کمک تکنولوژی پرینت سه‌ بعدی یکی از مشکلات شایع در دنیای پزشکی نبود یا کمبود اعضا برای پیوند است. اخیراً در سوئیس محققان گام هایی مثبت در جهت ساخت قلب مصنوعی برداشته اند. 

اسرار سنگ های اهرام مصر معمای چگونگی جا‌به‌جایی سنگ های اهرام مصر حل شد

اعلام جزئیاتی از طرح هوشمندسازی کنتورهای گاز توسط همراه اول همراه اول در کنفرانس خبری امروز خود به ارائه اطلاعات از فعالیت‌های گذشته و اهداف آینده‌ی خود پرداخت. این اپراتور در بخشی از کنفرانس به هوشمندسازی کنتورها پرداخت

همراه اول و کسب دوباره‌ی رتبه اول در اپراتورهای تلفن همراه همراه اول در جریان کنفرانس خود اعلام کرد که این اپراتور بار دیگر رتبه‌ی نخست اپراتورهای کشور در ارزیابی سازمان تنظیم مقررات را کسب کرده است.

اعلام آمار برآیند ترابردپذیری و سهم بازار توسط همراه اول همراه اول در جریان کنفرانس خود به بیان آمارهایی از برآیند ترابردپذیری و سهم سیم‌کارت‌های این اپراتور پرداخت.

اینتل پردازنده‌ های جدیدی از خانواده کبی لیک معرفی کرد اینتل با معرفی پردازنده‌ های جدید خانواده کبی لیک، درصدد رقابتی‌تر کردن بازار و پس گرفتن سهم ازدست‌رفته خود در سه‌ماهه اخیر از AMD است.

آمازون سرویس پیام رسان Anytime را توسعه می‌دهد برقراری ارتباط همه جانبه از طریق فضاهای مجازی یکی از عرصه های مهم رقابت در بین کمپانی های سازنده برنامه های ارتباطی است. این بار کمپانی آمازون در حال کار روی سرویسی در همین زمینه است.

اعلام آمار تعداد مشترکین دیتا و سیم کارت‌های ثبت شده‌ همراه اول همراه اول در مراسمی به معرفی خدمات جدید خود و ارائه آماری از کارهای گذشته پرداخته است.

ساعت مچی هوشمند iType با ساعت مچی هوشمند iType و قابلیت‌های آن آشنا شوید

پرینتر سه بعدی جان لاک پشتی را نجات داد نجات یک لاک‌پشت از مرگ با تکنولوژی پرینت سه‌بعدی

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 25 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

سئو و بهینه سازی سایت توسط دکتر سئو