پنجشنبه ۹۶/۵/۲۶   Thu 17/8/17

دیجی بیست
بررسی دوربین گیر 360 جدید سامسونگ بررسی نسل جدید دوربین 360 درجه‌ گیر 360 سامسونگ / samsung gear 360 2017 که در سال ۲۰۱۷ عرضه شده است و از قابلیت‌های جدیدی بهره می‌برد.

اینتل پردازنده‌ های جدیدی از خانواده کبی لیک معرفی کرد اینتل با معرفی پردازنده‌ های جدید خانواده کبی لیک، درصدد رقابتی‌تر کردن بازار و پس گرفتن سهم ازدست‌رفته خود در سه‌ماهه اخیر از AMD است.

اعلام جزئیاتی از طرح هوشمندسازی کنتورهای گاز توسط همراه اول همراه اول در کنفرانس خبری امروز خود به ارائه اطلاعات از فعالیت‌های گذشته و اهداف آینده‌ی خود پرداخت. این اپراتور در بخشی از کنفرانس به هوشمندسازی کنتورها پرداخت

اعلام آمار برآیند ترابردپذیری و سهم بازار توسط همراه اول همراه اول در جریان کنفرانس خود به بیان آمارهایی از برآیند ترابردپذیری و سهم سیم‌کارت‌های این اپراتور پرداخت. 

همراه اول و کسب دوباره‌ی رتبه اول در اپراتورهای تلفن همراه همراه اول در جریان کنفرانس خود اعلام کرد که این اپراتور بار دیگر رتبه‌ی نخست اپراتورهای کشور در ارزیابی سازمان تنظیم مقررات را کسب کرده است.

اعلام آمار تعداد مشترکین دیتا و سیم کارت‌های ثبت شده‌ همراه اول همراه اول در مراسمی که از صبح امروز در جریان است، به معرفی خدمات جدید خود و ارائه آماری از کارهای گذشته پرداخته است. 

آمازون سرویس پیام رسان Anytime را توسعه می‌دهد آمازون در حال کار روی سرویس پیام رسان جدیدی با عنوان Amazon Anytime است که با استفاده از آن می‌توان تماس‌ ویدیویی، متنی و صوتی برقرار کرد

ساخت قلب مصنوعی به کمک تکنولوژی پرینت سه‌ بعدی محققان اخیرا قلبی را با تکنولوژی پرینت سه بعدی ساخته‌اند که همانند یک قلب طبیعی به پمپاژ خون می‌پردازد.

چگونه یادگیری ماشینی علایق شما را در شبکه‌های اجتماعی پیش‌بینی می‌کند امروزه هوش مصنوعی، نقش بسیار مهمی در انتخاب محتوای مورد علاقه ما در شبکه‌های اجتماعی ایفا می کند.

کنترل گوشی هوشمند با لبخند زدن از طریق فناوری EarFS پژوهشگران مؤسس‌های تحقیقاتی در آلمان، اخیرا سیستمی برای تشخیص دستورات حرکتی چهره از طریق گوش توسعه داده‌اند.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 82 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است