شنبه ۹۶/۳/۶   Sat 17/5/27

سفر به دور دنیا
تصاویر رستورانی منحصربفرد در ایتالیا رستوران گروتا پالازس از دل صخره های آهکی کنده شده منظره ی دریای آدریاتیک را در پیش رو دارد. رستوران گروتا پالازس در پولینانو آماره و در محلی قرار گرفته که مشابه آن در هیچ جای جهان وجود ندارد. این محل قرن ها است که بازدیدکنندگان را مسحور زیبایی خود کرده است.

کلیسای شفاف، یکی از عجیب ترین کلیساهای جهان (+تصاویر) طراحی کلیسای شفاف به گونه ای است که امکان عبور نور از آن وجود دارد. این کلیسا با توجه به موقعیت فرد می تواند هم کاملا توپر به نظر برسد و هم کاملا نامرئی و شفاف!

آبشار زیبا و فوق العاده ورزان در گیلان+تصاویر از جلوه‌های دیدنی استان گیلان آبشار ورزان است که در تنها در چند کیلومتری ییلاق سوباتان قرار گرفته است.

تونل رویایی و باورنکردنی در ژاپن+تصاویر باغ کاواچی فوجی در شهر کیتاکیوشو ژاپن می باشد که دارای گونه های بسیار زیادی از گیاهان گلدار می باشد.

آبشارپلکانی خارق العاده در زیباترین منطقه استان گلستان +تصاویر زیباترین منطقه استان گلستان روستای لوه و آبشار دیدنی اش است که بصورت پلکانی و چند طبقه در دل طبیعت خودنمایی می کند.

جاذبه های دیدنی که در شهر زیبای شیراز ندیده اید+تصاویر در این گزارش سعی كرده‌ایم شیراز را از منظری بخوانیم كه كمتر دیده‌ شده و حكایتی بگوییم كه كمتر شنیده شده است.

اقامتی فراموش نشدنی در لاس وگاس +تصاویر امروز هتلی را به شما معرفی خواهیم کرد که تجربه اقامتی فراموش نشدنی در لاس وگاس را ممکن می سازد.

قلب لرستان,مخمل کوه+تصاویر مخمل کوه کوهی است به ارتفاع بیش از یک هزار و 900 متر در شمال شرقی خرم آباد.

دانستنیهای مهم برای سفر دریایی با کسب کمی اطلاعات در این رابطه می توانید تجربه ی سفری جدید را به دست آورید.

اصول ۱۰ گانه گردشگری کد جهانی اخلاق گردشگری ( GCET ) چارچوبی است اساسی و مرجعی برای گردشگری مسئولانه و پایدار

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 52 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است