جمعه ۹۷/۴/۱   Fri 18/6/22

آزاده نامداری ازدواج دوم خود را علنی کرد

چاپ مطلب بازدید : 2148 چهارشنبه ۸ مهر ۹۴

باز هم ازدواج آزاده نامداری حاشیه ساز شد

آزاده نامداری ازدواج دوم خود را علنی کرد

ازدواج دوم آزاده نامداری

باز هم ازدواج آزاده نامداری حاشیه ساز شد

اختصاصی بیست ستون:  

آزاده نامداری که پیش از این ازدواج ناموفقی داشت و طلاق او با فرزاد حسنی حواشی زیادی در پی داشت ، اکنون در روز 6 مهرماه ازدواج دومش را در شبکه های اجتماعی علنی کرد. او اکنون با سجاد عبادی ، پسر رحیم عبادی و فریده ماشینی ازدواج کرده است. آزاده نامداری ازدواج دومش را در صفحه اینستاگرام خود علنی کرد و عکس آینه شمعدان خود را قرار داد.

ازدواج دوم آزاده نامداری

ازدواج دوم آزاده نامداری

رحیم عبادی رئیس سازمان جوانان دولت اصلاحات و مرحومه فریده ماشینی از فعالان جبهه مشارکت است. سجاد عبادی در تاریخ 22 شهریورماه یعنی 12 روز قبل از علنی شدن ازدواجش با آزاده نامداری، همسر اول خود را طلاق داده است. در این میان آزاده نامداری و مهناز افشار رابطه ی نزدیکی با هم دارند و همسر آن دو نیز از نزدیکان به هم هستند. هر دوی آنها قبل از ازدواج دوم شان از همسر اول خود طلاق گرفته اند. این دو مساله باعث شده که حواشی زیادی درباره ازدواج دوم آزاده نامداری بوجود بیاید. در این میان مهسا بومگر، همسر اول سجاد عبادی تصویر شناسنامه اش را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است و نوشته ای خطاب به سجاد عبادی و آزاده نامداری نوشته است:

ازدواج دوم آزاده نامداری

"آقای سجاد عبادی! گل هایی که هر سه شنبه برایش میبردی از همان گل فروشی می​خریدی که برای من هم در این ٣ سال خریدی ؟!

حرفهایی که سر سفره عقد در گوشش گفتی از جنس همان حرفهایی بود که در این ٣ سال در گوشم زمزمه کردی ؟! راستی به او هم گفتی که همیشه دوستش داری ؟!مردی که سر قولش نماند مرد نیست ، پس حساب من با تو هیچ!

خانم نامداری عزیز، بانوی حجاب و اخلاق و عفاف و شکستن حرمت ها؛ من سر زندگی ام بودم که تو آمدی من بودم و تو آمدی او ٢٢ شهریور ٩٤ از من جدا شد و تو ماه هاست که از گل های رز سفیدت عکس می گذاری و روزهاست که آینه و شمعدان خانه مشترک جدیدت را به نمایش گذاشته ای حساب تو و خانواده هایی که از هم پاشیدی با خدا پ.ن: خدایا باز من ماندم و تو".

باید به این نکته اشاره داشت که اخیرا آزاده نامداری هر سه شنبه تصویر دسته گلی را در اینستاگرام خود قرار می داد. به نظر شما باز هم حواشی برای آزاده نامداری دردسرساز خواهد شد و آیا این مطالب صحت دارد ؟

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.86(56 رای) | زمان دقیق: 2015-09-30T11:40:32+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

سئو و بهینه سازی سایت توسط دکتر سئو