دوشنبه ۹۷/۲/۳۱   Mon 18/5/21

با عشق تان ازدواج می کنید اگر ...

چاپ مطلب بازدید : 1879 پنجشنبه ۲۰ اسفند ۹۴

نشانه های رابطه عاطفی ماندگار !

با عشق تان ازدواج می کنید اگر ...

رابطه عاشقانه

نشانه های رابطه عاطفی ماندگار ! 

اختصاصی بیست ستون :

در این مطلب قصد داریم نشانه های یک رابطه عاشقانه و پایدار را معرفی کنیم . رابطه های عاطفی زیادی تشکیل می شود که بعد از مدتی به جدایی و اختلاف می انجامد . پس لازم است از خود بپرسیم رابطه عاشقانه ما ادامه پیدا می کند و یا به جدایی می رسد ؟ چطور می توانیم ادعا کنیم رابطه مان ایده آل است و نیمه گمشده خود را پیدا کرده ایم ؟ اگر در رابطه تان دچار تردید شده اید ، نشانه های عشق واقعی و پایدار را بخوانید تا بتوانید وضعیت رابطه تان را مورد ارزیابی قرار دهید .

همیشه با عشق تان می مانید اگر ...

هر دویتان برای حل مشکلات تلاش می کنید

در هر رابطه ای اختلاف وجود دارد ، اما برخورد با مشکلات و نحوه رفع آنها متفاوت است . اگر نمی خواهید اختلافات تان کهنه شود و هر دو برای رفع آنها تلاش می کنید ، باید به پایدار بودن رابطه تان امیدوار باشید .

با سکوت طرف مقابل مشکل ندارید

دو طرف در یک رابطه ماندگار و پایدار نیازی به صحبت های بی معنی ندارند و گاهی سکوت می کنند . البته منظور از سکوت ، سکوت تلخ با جو سرد نیست . بلکه سکوتی حاکم از آرامش که نیازی به پر کردن توسط کلمات ندارد .

برای هم جذابیت ظاهری دارید

اگر در کنار طرف مقابل احساس غرور و اعتماد به نفس می کنید ، این احساس دوطرفه است و باید به ادامه رابطه امیدوار باشید . جذابیت ظاهری میان زوجین و صمیمیتی که در پی آن بوجود می آید بخشی از روند شکل گیری یک رابطه پایدار و قوی است .

رابطه تان شاد و سرگرم کننده است

خنده و شادی تاثیر فوق العاده ای روی سلامت جسم و روح تان دارد . اگر با طرف مقابل تان می خندید ، نشانه بسیار خوبی از دوام و رضایت در رابطه است . هیچ فردی دوست ندارد در یک رابطه سرد و یکنواخت زندگی کند .

رابطه را به هرچیزی ترجیح می دهید

اگر مدت زیادی با هم بوده اید و این رابطه را با اهمیت و از اصلی ترین اولویت های زندگی تان می دانید ، باید به پایداری و ثابت رابطه امیدوار باشید .

آرزوهای یکسانی دارید

وقتی اهداف و آرزوهای مشابه دارید و آن را با همدیگر در میان می گذارید ، نشانه بسیار خوبی است . شما تیمی هستید که برای رسیدن به موفقیت به اهداف مشترک نیاز دارد . هر دوی شما در این تیم نقش خود را ایفا می کنید و به این صورت رسیدن به هدف نهایی و مشترک امکان پذیر می شود .

به همدیگر اهمیت می دهید

در رابطه پایدار و واقعی لحظات سخت و ناخوش وجود دارد . مراقبت و توجه دو طرفه به یکدیگر از نشانه های مهمی است که باعث پایداری رابطه می شود و سبب می شود بتوانید لحظات تلخ زندگی را راحت تر طی کنید . توجه ، مراقبت ، احترام و حمایت به یکدیگر نشانه یک عشق واقعی است .

ما را به من ترجیح می دهید


توجه و فردیت به خود در زندگی بسیار ارزشمند است . اگر فقط خودتان را در اولویت قرار می دهید نباید انتظار یک رابطه پابرجا را داشته باشید . در واقع عشق توافقی دوطرفه است که رابطه را در اولویت قرار می دهد و باعث می شود رابطه پایدار بماند .

مورد تایید خانواده و دوستان هستید

گاهی نظر خانواده و دوستان درباره طرف مقابل اهمیت دارد . البته این مساله در جوانی اهمیت کمتری دارد اما وقتی سن بالا می رود آرام آرام درک می کنیم که آنها تنها صلاح و مصلحت ما را می خواهند . با این حال نباید فقط به خاطر جلب رضایت خانواده و اطرافیان در رابطه بمانید و آن را حفظ کنید . پس تایید خانواده و دوستان می تواند نشانه یک رابطه خوب و عاقلانه باشد .


برای طرف مقابل حریم شخصی قائل می شوید

اگر با وجود صمیمیت و نزدیکی زیادی که با هم دارید ، برای همدیگر حریم شخصی قائل می شوید ، از نشانه های یک رابطه قوی و عشق واقعی است . هر فردی گاهی به زمان و فضای شخصی محتاج است و این از موارد مهمی است که باعث ماندگاری رابطه می شود .

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.90(59 رای) | زمان دقیق: 2016-03-10T20:46:36+03:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

سئو و بهینه سازی سایت توسط دکتر سئو