چهارشنبه ۹۷/۳/۲   Wed 18/5/23

صندلی‌ های شکسته را دور نریزید!

چاپ مطلب بازدید : 2280 دوشنبه ۱ تیر ۹۴

چندین راه خلاقانه برای استفاده دوباره از صندلی‌های شکسته

صندلی‌ های شکسته را دور نریزید!

ایده خلاقانه

چندین راه خلاقانه برای استفاده دوباره از صندلی‌های شکسته

اختصاصی بیست ستون: 

نگهدارنده لوازم

ایده خلاقانه

 

اگر فقط پایه‌های صندلی برایتان باقی‌مانده است، ظرف‌های کوچک مخصوص نان را به آن قلاب کنید تا یکجای لوازم بامزه با ظاهری ساده و روستایی داشته باشید.

 

نگهدارنده گلدان‌های سفالی

ایده خلاقانه

می‌توانید از قسمت پشتی یک صندلی میله‌ای به عنوان دکور در بیرون از منزلتان استفاده کنید. کافی‌ست به کمک پیچ ۳ عدد گیره را به پشتی صندلی اضافه کنید. سپس داخل این گیره‌ها گلدان‌های سفالی رنگی قرار داده و از خلاقیتتان لذت ببرید.

 

تخته گچی

ایده خلاقانه

صندلی‌های تاشو را دست‌کم نگیرید. از این صندلی‌ها هم می‌توان استفاده‌های زیادی کرد. قاب آسیب‌دیده صندلی را با یک ورقه فیبری با سایز متوسط جایگزین کنید. سپس روی ورقه را با رنگ مخصوص تخته گچی بپوشانید تا یک تخته ایستاده برای نوشتن پیغام‌هایتان داشته باشید. هم‌چنین می‌توانید از این تخته ایستاده برای نوشتن پیام خوش‌آمد گویی به مهمانانتان استفاده کنید.

 

نیمکت مدل فرانسوی

ایده خلاقانه

صندلی‌های قدیمی در این نیمکت چوبی طوری قرار گرفته‌اند که پشتی آن‌ها کناره نیمکت و جای نشستن آن‌ها میانه نیمکت را تشکیل می‌دهد. این نیمکت یک گزینه عالی برای استراحت در حیاط پشتی و یا دراز کشیدن زیر نور آفتاب در روزهای آفتابی‌ست.

 

جای گل

ایده خلاقانه


آیا جای نشستن صندلی‌تان شکسته است؟ پس بهتر است که از آن به عنوان یکجای گل ساده و روستایی برای ایوان جلویی خانه‌تان استفاده کنید.

 

آویز عکس

ایده خلاقانه

به راحتی با اضافه کردن چند گیره لباس و یک قلاب به قسمت پشتی یک صندلی میله‌ای قدیمی می‌توانید یکجای خلاقانه برای آویزان کردن و به نمایش گذاشتن کلکسیون عکس‌های خانوادگی‌تان داشته باشید.

 


تاب

ایده خلاقانه

به نظرتان این تاب چقدر زیباست؟ یک صندلی ننویی قدیمی را به یک تاب خاص برای حیاط پشتی‌تان تبدیل کنید.

 

جای مربا

ایده خلاقانه


می‌توانید مجموعه‌ای از میوه‌های خشک کاج یا دکمه‌های قدیمی را با قرار دادن آن‌ها داخل شیشه‌های مربا و آویزان کردنشان به صندلی با کمک سیم‌های فلزی، به نمایش بگذارید.

 

قاب عکس

ایده خلاقانه

هرچقدر طراحی قسمت پشتی یک صندلی زیباتر باشد، گزینه بهتری برای تبدیل شدن به یک قاب عکس بزرگ و زیبا است.

 


انبار کوچک

ایده خلاقانه

با استفاده از خلاقیتتان یک انباری کوچک برای خودتان درست کنید. برای این کار کافی‌ست نوارهای کنفی را دور پایه‌های صندلی بپیچید. سپس می‌توانید لوازم و قلاب هایتان را به راحتی به آن متصل کنید.

 

جارختی

ایده خلاقانه


همچنین بخوانید: ساعت دیواری بسازیم

زمانی که قسمت زیرین این صندلی قدیمی شکسته شد، صاحبش با متصل کردن پایه‌های محکم آن با کمک میخ به پشتی صندلی و اضافه کردن چند عدد قلاب، یک جالباسی طراحی کرد.

 

قفسه

ایده خلاقانه

با قرمز کردن و اضافه کردن یک تکه چوب، می‌توانید پشتی بلااستفاده یک صندلی قدیمی را در قالب یک قفسه جدید دوباره مورد استفاده قرار دهید.

مترجم: مهلا شریف

به تلگرام ما بپیوندید
میزان محبوبیت: 4.82(40 رای) | زمان دقیق: 2015-06-22T15:25:24+04:30
به اشتراک بگذارید معرفی به دوستان
ارسال نظرات
نطرات کاربران
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.
شما اولین باشید!
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است

سئو و بهینه سازی سایت توسط دکتر سئو