جمعه ۹۸/۱/۳۰   Fri 19/4/19

نکات آشپزی
تبدیل واحدهای اندازه گیری در آموزش آشپزی میزان مواد غذایی به صورت های مختلفی آموزش داده می شود. در مطلب زیر چندین نوع واحد اندازه گیری برای برخی از پر استفاده ترین مواد غذایی تهیه شده است.

نکته های مهم آشپزی از جیمز مارتین، سرآشپز معروف جهانی جیمز مارتین سرآشپز معروف بریتانیایی نکاتی ساده اما مهم را برای آشپزی معرفی کرده است که بکارگیری آن ها می تواند دست پخت شما را زیر و رو کند.

از ظروف لعابدار و سرامیکی و سنگی با احتیاط استفاده کنید ظروف لعابدار از جمله ظروفی هستند که برای آشپزی و غذا خوردن از آن استفاده می شود. استفاده از این ظروف نکات مهمی را از جمله در زمینه ی سلامتی دربردارد.

لیست جایگزین مواد در آشپزی به هنگام خواندن دستورهای پخت ممکن است چندین مورد از مواد خام غذایی را در اختیار نداشته باشیم و یا اینکه وضعیت جسمانی ما طوری باشد که امکان بکارگیری آن ها در غذا نباشد. در ادامه مواد غذایی مشابه هم معرفی شده اند.

آموزش رول کردن کوکو و رولت در ادامه با آموزش نحوه رول کردن کوکو و درست کردن رولت خانگی با ما همراه باشید.

روشهای پخت غذا با روغن کم  این مطلب به روش استفاده از روغن در غذا بطوری که ضامن سلامتی شما باشد خواهد پرداخت.

نکاتی برای خوشمزه و خوش طعم تر شدن خورش ها اگر غذایی را که پخته اید شور یا چرب درآمده است نگران نباشید. در ادامه با ترفندهایی در خصوص از بین بردن شوری یا چربی و نیز ترفندهایی برای جا انداختن بهتر انواع خورش ها آشنا خواهیم شد.

وسایلی ضروری و مورد نیاز در آشپزخانه در کنار ظروف غذاخوری، شیشه و بلور که در همه آشپزخانه ها وجود دارند، باید به تهیه وسایل و ابزار ضروری دیگری برای نیاز روزانه و آشپزی نیز فکر کنید. چه وسایل برقی نیاز دارید؟ چه وسیله ای باعث می شود غذایتان سریعتر آماده شود؟ ۸ وسیله ضروری و کاربردی آشپزخانه را به شما معرفی می کنیم

آشنایی با نکات مهم و کلی برای پخت کیک پخت کیکرفندهایی دارد که باعث می شود کیک شما به بهترین شکل ممکن تهیه شود. در این مطلب وب سایت بیس تسون با برخی از مهمترین نکته های پخت کیک آشنا خواهیم شد. 

نکاتی در مورد پخت کیک و شیرینی نکاتی مهم برای پخت کیک و شیرینی را در این مقاله با هم مطالعه می نماییم.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 13 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است