شنبه ۹۷/۱۱/۲۷   Sat 19/2/16

ازدواج و زناشويي
خلاقیت کودکان و 15 روش طلائی برای پرورش آن خلاقیت کودکان و 15 روش طلائی برای پرورش آن

13 فایده رابطه جنسی بیشتر برای سلامت بدن! آیا تا به حال به فواید شگفت انگیز رابطه جنسی برای سلامت بدن اندیشیده اید؟ در مقاله پیش رو 13 فایده رابطه جنسی را که نتیجه مطالعات و تحقیقات گسترده پزشکی است خواهید داد.

8 تاثیر رابطه جنسی بر مغز انسان تاثیرات مثبت رابطه جنسی بر همگان روشن است. اما آنچه این مطلب بدان می پردازد، بررسی تاثیر رابطه جنسی بر مغز بعنوان عاملی برای برخی تاثیرات مثبت همچون کاهش درد یا درمان افسردگی و یا تاثیر بر حافظه است. 

۵ کاری که قبل از رابطه جنسی نباید انجام دهید روابط جنسی اگرچه ساده بنظر می رسد اما پیش از آن از انجام دادن اقداماتی باید بپرهیزید. برخی از این اقدامات همچون پرهیز از مسواک های برقی می تواند عجیب بنظر برسد. در مطلب زیر با این اقدامات آشنا خواهید شد. 

بهداشت جنسی در مسافرت و تعطیلات روابط جنسی برای زوجین در سفر از حساسیت بالاتری نسبت به وضعیت عادی برخوردار است و نیازمند توجه زوجین می باشد. مطلب زیر به نکاتی در این خصوص و چگونگی انجام عمل جنسی در شرایط سفر می پردازد.

راهکارهایی برای تربیت فرزندان شاد شاد بودن بیش از آن که یک خصیصه ی اخلاقی و ژنتیکی باشد، امری اکتسابی است. کار بر روی ذهن افراد در سنین کودکی می تواند شاد بودن را به آن ها یاد بدهد. در ادامه 11 سوال را که باید از کودک پرسیده شود تا کودک بتواند شاد بودن را بیاموزد، خواهید دید.

درمان سنتی اختلال نعوظ در مردان و مقاربت دردناک در زنان از اختلالات شایع جنسی در آقایان اختلال نعوظ است. علل بروز این اختلال و راههای مقابله با آن را در ادامه بخوانید.

روش های مختلفی برای جایگزینی تنبیه بدنی از بزرگترین دغدغه های هر پدر و مادری شیوه ی تربیت فرزند است. اصلاح شیوه های تربیتی می تواند بسیاری از سوء رفتارهای کنونی جامعه را در آینده از میان ببرد. در زیر با برخی از این روش ها آشنا می شویم. 

دعوا در اتاق خواب، ممنوع! فضاهای مناسب برای رابطه جنسی بین زوجین ویژگی هایی دارد که سبب کاهش استرس در این گونه روابط و لذت بیشتر می شود. در مطلب زیر به اقدامات مناسب و ویژگی های یک اتاق خواب مطلوب برای رابطه جنسی خواهیم پرداخت. 

کلامیدیا چیست؟ علائم و راه درمان بیماری کلامیدیا  کلامیدیا یکی از شایع ترین بیماری های مقاربتی در جهان است که عامل آن باکتری کلامیدیا تراکماتیس است. تنها روش برای پیشگیری از این بیماری پرهیز از داشتن رابطه جنسی کنترل نشده با سایر افراد است.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 74 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است