جمعه ۹۸/۱/۳۰   Fri 19/4/19

تربیت کودک
خلاقیت کودکان و 15 روش طلائی برای پرورش آن خلاقیت کودکان و 15 روش طلائی برای پرورش آن

راهکارهایی برای تربیت فرزندان شاد شاد بودن بیش از آن که یک خصیصه ی اخلاقی و ژنتیکی باشد، امری اکتسابی است. کار بر روی ذهن افراد در سنین کودکی می تواند شاد بودن را به آن ها یاد بدهد. در ادامه 11 سوال را که باید از کودک پرسیده شود تا کودک بتواند شاد بودن را بیاموزد، خواهید دید.

روش های مختلفی برای جایگزینی تنبیه بدنی از بزرگترین دغدغه های هر پدر و مادری شیوه ی تربیت فرزند است. اصلاح شیوه های تربیتی می تواند بسیاری از سوء رفتارهای کنونی جامعه را در آینده از میان ببرد. در زیر با برخی از این روش ها آشنا می شویم. 

باورهای رایج اشتباه درباره دروغ گویی در کودکان در این مطلب به نظرات یک پژوهشگر در خصوص فرآیند و علل دروغ گویی در کودکان و نیز باورهای اشتباه در این خصوص پرداخته شده است.

راهكارهای تربیتی کودکان در نهج البلاغه این مطلب به تربیت و پرورش صحیح کودکان بر اساس آموزه ها و آراء امام علی در نهج البلاغه پرداخته است.

نقش کدامیک از والدین در تربیت کودک بیشتر است؟ دکتر میرآخورلی روان شناس تربیتی به سوالاتی در خصوص شیوه درست تربیت فرزندان و نقش والدین در این زمینه پاسخ می دهد.

با کودک پرخاشگر چگونه رفتار کنیم؟ آیا کودک پرخاشگر دارید و نمی دانید چگونه در مقابل پرخاش هایش واکنش نشان بدهید؟ در ادامه با تکنیک های کلامی جهت کنترل خشم کودکان و پرخاشگریشان با ما همراه باشید. 

۲۵ رفتاری که باید به کودکانتان آموزش دهید تربیت کودک تربیت کودک با ادب کودک با ادب,رفتارهای بی‌ادبانه کودک,روانشناسی کودک,تقویت رفتار های خوب کودک,رفتار با کودک,آموزش رفتار خوب به کودک

کودکان را به تشويق عادت ندهيد! تشویق کودک به نماز خواندن بهترین راه تشویق کودکان راهکارهای تشویق کودکان, روش تشویق کودکان,تشويق کودک,تشويق کودکان,تشویق کودک به درس خواندن,تشویق کودک به غذا خوردن

آنچه والدین كلاس اوّلی ها باید بدانند! اضطراب كلاس اوّلی ها استرس كلاس اوّلی ها تغذیه دانش آموزان,استرس دانش آموزان,درس خواندن دانش آموزان,كلاس اوّلی ها,تغذیه كلاس اوّلی ها,رفتار با كلاس اوّلی ها

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 22 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است