دوشنبه ۹۷/۵/۲۹   Mon 18/8/20

تربیت کودک
مهدکودک خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟ بسیاری از مادران و پدران با شنیدن اسم مهدکودک، یاد والدین کارمند می‌افتند و تصور می‌کنند مهدکودک جایی است که می‌توانند فرزندشان را به افرادی بسپارند.

12 شرط تربیت بچه خوب بهترین زمان برای تربیت کودکان، سالهای اولیه کودکی است، در سنین پیش دبستانی، بچه ها کارهای عادی روزمره و مهارت نظم و انضباط را که لازمه زندگی است، به راحتی یاد می گیرند.

درد نوک سینه در شیردهی، درمان بابونه برای آرامش و از بین بردن درد نوک سینه بسیار موثر است. خاصیت ضد التهابی آن هم برای از بین بردن التهاب و ورم نوک سینه در دوران شیردهی مفید است.

روش پاسخگویی به سوالات جنسی کودکان باید به خاطر داشت آموزش در این زمینه باید تدریجی باشد و لازم نیست همه جزئیات را یک جا در اختیار او قرار داد.

اصول تربیت کودک بهترین زمان برای تربیت کودکان، سالهای اولیه کودکی است، در سنین پیش دبستانی، بچه ها کارهای عادی روزمره و مهارت نظم و انضباط را که لازمه زندگی است، به راحتی یاد می گیرند.

سوء استفاده جنسی کودک، نشانه ها عموما بچه ها بعد از سوءاستفاده جنسی گوشه گیر می شوند، زیاد گریه می کنند یا رفتارشان به طور چشم گیری تغییر می کنند.

ترفندهایی برای جدا کردن اتاق خواب کودک دیگر نباید کودک کنار پدر و مادر بخوابد !

ماساژ برای نوزاد چه فوایدی دارد؟ نخستین رابطه نوزاد با دنیای خارج از طریق لمس کردن حاصل می شود.

از شیر گرفتن بچه، 17 توصیه سعی نكنید خود را بیمار و سینه‌تان را زخمی نشان دهید با این كار كودك ناراحت می‌شود و ممكن است از وضعیت پیش‌آمده بترسد و وحشت كند.

رشد کودک و مهمترین عامل آن چرا کودکانمان را مثل زمان کودکی مان تربیت نمی کنیم. مثلا در طبیعت چادر بزنیم، در هوای بارانی بدویم، برف بازی کنیم و ...

صفحه اول 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 22 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است