شنبه ۹۸/۱/۳۱   Sat 19/4/20

تربیت کودک
رشد کودک و مهمترین عامل آن چرا کودکانمان را مثل زمان کودکی مان تربیت نمی کنیم. مثلا در طبیعت چادر بزنیم، در هوای بارانی بدویم، برف بازی کنیم و ...

خواب بچه، چند ساعت در روز؟ احتیاج به خواب در انسان ها در سنین مختلف متفاوت است. به عنوان مثال یک کودک چهار ساله به یازده و نیم ساعت خواب احتیاج دارد.

بازی مورد علاقه کودکتان را می شناسید؟ بازی کودک را قادر می سازد تا آرزوهای خود را جامه عمل بپوشاند و همچنین به او فرصت می دهد تا خود را از دام بدخلقی برهاند.

رعایت نکاتی در مورد بازی کودکان به بازی بچه ها اهمیت دهید. چرا که تمام زندگی کودک در بازی شکل واقعی به خود می پذیرد.

بیش فعالی و نشانه های آن بیش فعالی در پسران بیشتر از دختران رخ می دهد و علایم بیش فعالی در بین دو جنس نیز ممکن است متفاوت باشد.

آیا بیش فعالی درمان دارد؟ به کودکتان محبت و مهربانی کنید،‌ کودکان به اینکه به آنها توجه و محبت شود و انها را تحسین کنند، نیاز دارند.

افزایش هوش کودک، چند ویتامین مهم برخی ویتامین‌ها و مکمل‌ها خاصیت خون سازی در بدن افراد دارند در واقع این مکمل‌ها ضریب هوشی افراد را بالا می‌برد.

دلایل مهم بی اشتهایی کودکان نوشیدن بیش از حد آب کودکتان را پر می کند و ممکن است به همین علت دچار بی اشتهایی شود.

تقویت مهارت روابط اجتماعی در فرزندان بهتر است هدف اصلی تمام آموزش‌ها، ترویج روحیه همدلی، همکاری، نوع‌دوستی و تعاون در فرزندان با هدف ترویج رفتارهای سودمند اجتماعی باشد؛

افزایش شیر مادر، کلیک کنید تعدادی از گیاهان با مکانیسم‌های مختلف و اکثراً از طریق تحریک غدد تولید شیر باعث افزایش شیر مادران شیرده می‌شوند.

صفحه اول 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 22 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است