چهارشنبه ۹۷/۱۲/۱   Wed 19/2/20

تربیت کودک
آشنایی بیشتر با بیماری اوتیسم اوتیسم و دیگر اختلالات، بیش از هرچیز نیاز به معرفی واقعی دارد، خانواده‌ها اطلاعات کافی‌ نه درباره چگونگی تربیت صحیح فرزندشان دارند و نه اطلاعات کافی در زمینه اختلالات کودکان.

بیش فعالی کودک و پیامد آن در بعضی از کودکان، بعد کمبود توجه غالب‌تر از بیش‌فعالی است و در بعضی دیگر بعد بیش‌فعالی غالب بر کمبود توجه است. اما اساساً این دو به یک اندازه در کودک نمود پیدا می‌کنند.

غذاخور شدن کودک، چند راهکار شما می‌توانید برای پاسخ به حس چشایی کودکان برایشان غذاهای ادویه دار تدارک ببینید. آنها به طعم خوب مواد غذایی واکنش نشان می‌دهند.

بچه بیش فعال، چه ویژگی هایی دارد؟ خردسالان مبتلا به ADHD به طود دائم در حال ورجه وورجه روی مبلمان هستند علاو ه بر آن در کارهایی که باید نشسته انجام دهند مانند گوش دادن به داستان یا تماشای تلویزیون دوری می‌جویند.

بیش فعالی زنگ خطری برای کودکان یکی از اختلالاتی که می‌تواند کودکان را درگیر کند و زندگی و آینده آنها را با مخاطره مواجه کند اختلال بیش فعالی است.

خرید اسباب بازی برای کودک، چند توصیه هر اسباب‌بازی مناسب سن، توانایی، مهارت و علایق خاصی است و همه اسباب‌بازی‌ها نمی‌توانند برای همه کودکان مناسب باشند.

کودک با این بازی ها نابغه می شود بازی های فکری می توانند کمک بزرگی به تقویت هوش و حافظه فرزندان شما بکنند. نمونه اش همین بازی جدید پنتابال است که چند سال لقب بهترین بازی فکری دنیا را به خود اختصاص داده است.

بهترین سن مسواک زدن کودک چه زمانی است؟! مراقبت از دندان در کودکان باید از 6 ماهگی آغاز شود و پس اولین معاینه داندانپزشکی در این سن صورت بگیرد.

لجبازی کردن بچه، راهنمای والدین به جای اینکه به فکر تنبیه کودکتان بعد از انجام رفتارش باشید، راهی برای منصرف کردنش از انجام رفتار منفی پیدا کنید.

مننژیت چه عوارضی دارد؟ دور مغز و نخاع ما را پرده‌ای نازک مانند پوسته‌ی نازک تخم‌مرغ فرا گرفته که نام آن مننژ است و به هرگونه التهاب و عفونت آن مننژیت گفته می‌شود.

صفحه اول 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 22 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است