پنجشنبه ۹۷/۱۱/۴   Thu 19/1/24

تربیت کودک
غذا دادن به نوپا، چند راهکار در صورت امتناع كودک از يك غذا مي توانید كمي طعم آن را با يك چاشني مورد علاقه كودک تغيير و يا در فرصتي ديگر امتحان كنيد.

زنان شیرده از این مواد غذایی دوری کنند! مهم نیست شما به چه غذاهایی علاقه دارید، آنچه برای کودکتان ضرر دارد را فراموش کنید.

افزایش شیر مادر با این گیاهان تعدادی از گیاهان با مکانیسم‌های مختلف و اکثراً از طریق تحریک غدد تولید شیر باعث افزایش شیر مادران شیرده می‌شوند

علل و درمان زردی نوزاد چیست؟ تولد نوزاد همراه با شادی و لذتی که برای پدر و مادر به همراه دارد، دغدغه‌های خاص خودش را هم دارد.

چرا و چگونه کودکان افسرده می‌شوند؟ کودک افسرده از تعاملات اجتماعی با همسالان کناره گیری می‌کند، عزت نفس پایین، مهارت اجتماعی ضعیف و نگرش منفی به خود و زندگی و آینده دارد.

سلامت دندان فرزندتان برایتان مهم است؟ یکی از موضوعاتی که در سلامت کودک معمولا مورد‌ غفلت واقع می‌شود، سلامت دهان و دندان است و این در‌حالی است که ریشه بسیاری از مشکلات دهان و دندان در دوران کودکی است.

تاثیر بازی کردن بر ذهن و روحیه کودک هرچه از 3 سالگی به سمت 7 سالگی پیش می‌رویم بازی‌ها ذهنی‌تر می‌شوند.

حمام کردن کودک و مسائل جنسی با بزرگ شدن بچه‌ها پدر و مادرها باید حتی به این مساله توجه داشته باشند که ممکن است بچه‌ها موقع لباس عوض کردن بدن والدین‌شان را ببینند و سوالاتی در ذهن‌شان شکل بگیرد.

بازیگوشی کودک در عید دیدنی، چند راهکار آیا راه‌حلی وجود ندارد که بتوان مهمانی رفت یا در خانه مهمانی گرفت و در کنار بچه‌ها دور هم خوش گذراند؟

برخورد درست با کودک کم رو و خجالتی چطور بچه خجالتی را پررو کنیم ؟

صفحه اول 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 22 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است