چهارشنبه ۹۷/۱۲/۱   Wed 19/2/20

تربیت کودک
مهارت حرکتی کودکم را چگونه تقویت کنم؟ یک مادر در دوران بارداری زمانی از سلامت جنین خود مطمئن می‎شود که حرکات او را احساس کند.

دوران شیردهی و خوردنی های اصلی تغذیه نوزاد با شیر مادر مناسب‌ترین، ایمن‌ترین و طبیعی‌ترین روش تغذیه شیرخوار است، زیرا علاوه بر تامین انرژی، مواد مغذی و آب مورد نیاز بدن كودك، موجب افزایش ایمنی او در برابر بیماری‌ها می‌شود.

اولین سفر بهاری نوزاد، بایدها و نبایدها شاید کمی عجیب به نظر برسد اگر به شما توصیه شود که حتما برای نوزاد خود چمدان جدا ببندید!

کدام ورزش مناسب بچه شماست؟ کودکان 2 تا 6 ساله لازم است بیشتر در فعالیت های بدنی شادی آور و فرح بخش شرکت کنند.

شنا و ژیمناستیک برای کودک مناسب است؟ مهارت های بنیادی و تعادل کودک مانند راه رفتن، دویدن، پرتاب کردن و لی لی کردن از 11 ماهگی شروع و تا 6 سالگی تکمیل می شود.

در این ساعات به نوزاد شیرندهید اگر سینه مادر شب هنگام به مدت طولانی در دهان نوزاد قرار گیرد باعث خرابی دندان‌های نوزادان می‌شود و بهداشت دندان نوزاد باید بعد از هر تغذیه به وسیله یك گاز استریل مرطوب انجام شود.

اوتیسم چیست؟ اختلالات طیف اوتیسم از طیف بالا به پایین است. طیف بالا یعنی مبتلایانی که توانایی یادگیری برخی مهارتها را دارند و طیف پایین کسانی هستند که این توانایی ها را ندارند.

گوش و بینی نوزاد را چگونه تمیز کنیم؟ بهترین زمان برای تمیز کردن بینی نوزاد هنگام حمام کردن و پس از آن است.

اگر کودک حرف زشتی از دهانش درآمد چه رفتاری با او داشتید؟ اگر کودک حرف زشتی از دهانش درآمد چه رفتاری با او داشتید؟

چگونه می توان از لوس شدن کودکان جلوگیری کرد؟ چگونه می توان از لوس شدن کودکان جلوگیری کرد؟

صفحه اول 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 22 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است