جمعه ۹۷/۴/۲۹   Fri 18/7/20

تربیت فرزندان
آموزش نظم به کودک، چگونه؟! اگر شما همیشه به فرزندتان نه بگویید او هیچ وقت متوجه این نمی‌شود که حرف شما اولویت دارد.

بیش‌ فعالی دقیقا یعنی چه؟ بیش‌فعالی کلمه‌ای آشناست که شاید بارها آن را در وصف کودک‌تان به‌کار برده باشند اما شاید هیچ‌وقت به درستی معنای آن را درک نکرده باشید.

نگهداری دوقلوها با چند ترفند! والدین دوقلوها یا چندقلوها ممکن است احساس کنند که بعد از بیرون آمدن از بیمارستان و وارد شدن به خانه به یک سیاره دیگر قدم گذاشته‌‌اند.

تا چند سالگی پسرم را با خود به حمام ببرم؟ با بزرگ شدن بچه‌ها پدرومادرها باید حتی به این مساله توجه داشته باشند که ممکن است بچه‌ها موقع لباس عوض کردن بدن والدین‌شان را ببینند و سوالاتی در ذهن‌شان شکل بگیرد.

علائم اختلال دفع ادرار در کودکان اختلال در دفع ادرار در کودکان هرساله باعث مراجعه تعداد زیادی از کودکان به مراکز درمانی می شود

چند میان وعده سالم برای کودک شما همواره میان وعده های سالم را در اختیار بچه ها قرار دهید دراینجا 14 غذای سالم و بچه پسند را معرفی می کنیم.

پفک و سلامت کودک! مواد جایگزینی بر اساس فرهنگ دیرینه‌ ما از جمله میوه‌های خشک شده به جای پفک در برنامه غذایی افراد به ویژه کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شود.

علائم و نشانه‌ های آسم در كودكان شیوع آسم در كودكان 5-10 درصد است و در 90-80 درصد كودكان مبتلا دومین حمله آسم در 5-4 سالگی روی می‌دهد.

تغذیه نوزاد با انواع پوره بعد از 8 ماهگی شما می‌توانید غذاهای بافت‌دار برای كودك خود تهیه كنید.

دندان درد در کودکان درد گرفتن دندان کودک می‌‌تواند برای او و حتی سایر اعضای خانواده بسیار مشکل ساز باشد.

صفحه قبل 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 22 صفحه بعد
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون وب سایت جامع خبری خانواده می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است