سه شنبه ۹۸/۱/۶   Tue 19/3/26

روابط جنسی
13 فایده رابطه جنسی بیشتر برای سلامت بدن! آیا تا به حال به فواید شگفت انگیز رابطه جنسی برای سلامت بدن اندیشیده اید؟ در مقاله پیش رو 13 فایده رابطه جنسی را که نتیجه مطالعات و تحقیقات گسترده پزشکی است خواهید داد.

8 تاثیر رابطه جنسی بر مغز انسان تاثیرات مثبت رابطه جنسی بر همگان روشن است. اما آنچه این مطلب بدان می پردازد، بررسی تاثیر رابطه جنسی بر مغز بعنوان عاملی برای برخی تاثیرات مثبت همچون کاهش درد یا درمان افسردگی و یا تاثیر بر حافظه است. 

۵ کاری که قبل از رابطه جنسی نباید انجام دهید روابط جنسی اگرچه ساده بنظر می رسد اما پیش از آن از انجام دادن اقداماتی باید بپرهیزید. برخی از این اقدامات همچون پرهیز از مسواک های برقی می تواند عجیب بنظر برسد. در مطلب زیر با این اقدامات آشنا خواهید شد. 

بهداشت جنسی در مسافرت و تعطیلات روابط جنسی برای زوجین در سفر از حساسیت بالاتری نسبت به وضعیت عادی برخوردار است و نیازمند توجه زوجین می باشد. مطلب زیر به نکاتی در این خصوص و چگونگی انجام عمل جنسی در شرایط سفر می پردازد.

درمان سنتی اختلال نعوظ در مردان و مقاربت دردناک در زنان از اختلالات شایع جنسی در آقایان اختلال نعوظ است. علل بروز این اختلال و راههای مقابله با آن را در ادامه بخوانید.

دعوا در اتاق خواب، ممنوع! فضاهای مناسب برای رابطه جنسی بین زوجین ویژگی هایی دارد که سبب کاهش استرس در این گونه روابط و لذت بیشتر می شود. در مطلب زیر به اقدامات مناسب و ویژگی های یک اتاق خواب مطلوب برای رابطه جنسی خواهیم پرداخت. 

کلامیدیا چیست؟ علائم و راه درمان بیماری کلامیدیا  کلامیدیا یکی از شایع ترین بیماری های مقاربتی در جهان است که عامل آن باکتری کلامیدیا تراکماتیس است. تنها روش برای پیشگیری از این بیماری پرهیز از داشتن رابطه جنسی کنترل نشده با سایر افراد است.

رضایت و لذت جنسی همیشگی زن و مرد با 14 راز سر به مهر! لذت جنسی یکی از عوامل مهم پایداری روابط میان زوجین است. در این مطلب 15 راهکار ساده برای داشتن رضایت جنسی ارائه شده است.

31 تقویت کننده میل جنسی طبیعی برای داشتن رابطه جنسی بهتر میل جنسی و تلاش برای بالا نگه داشتن آن از پایه های اصلی گرم نگه داشتن روابط میان زوجین است. این مطلب به31 روش طبیعی برای افزایش میلی جنسی پرداخته است.

ارگاسم بهتر و رسیدن به اوج لذت جنسی با این 12 راز ! در این مقاله نکات کاربردی را از مشاوران و متخصصان روابط جنسی جمع آوری کرده ایم تا به شما برای داشتن ارگاسم بهتر و رسیدن به اوج لذت جنسی کمک کنیم.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 18 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است