سه شنبه ۹۸/۱/۶   Tue 19/3/26

تناسب اندام
برای کاهش وزن کمتر غذا خوردن موثرتر است یا ورزش کردن؟ کاهش وزن از طریق کمتر خوردن یا ورزش کردن همواره مساله ای بحث برانگیز بوده است. صرفاً انجام دادن یکی از این دو گزینه نمی تواند موثر واقع شود و حتی می تواند نتیجه عکس بدهد. در این مقاله راهکاری مناسب به علاقه مندان به کاهش وزن ارائه شده است. 

چگونه زود لاغر شویم؟ شاید شما هم از جمله افرادی هستید که برای کاهش وزن خود نا امید شده اید. مطلب زیر به برخی از روش های میان بر و سریع و در عین حال ساده برای لاغر شدن می پردازد.

برنامه زیبایی اندام در ۶ مرحله ساده برای داشتن اندامی متناسب حتماً لازم نیست که تمرینات جسمی سخت و طاقت فرسایی را داشته باشید. مطلب زیر به برخی از کارهای ساده برای داشتن اندامی متناسب می پردازد. 

3 ورزش اصلی که وزن تان را به شدت کاهش می دهد!! بجای رژیم های غذایی سخت برای لاغری که اغلب منجر به مشکلات و بیماری های معده و روده می شود، ورزش هایی ساده و موثر برای کاهش وزن در این مطلب معرفی می شود.

۷ عادت روزانه‌ افراد موفق در کاهش وزن کاهش وزن تنها در رژیم غذایی و ورزش کردن خلاصه نمی شود. در مطلب زیر چندین روش موثر دیگر برای کاهش وزن معرفی شده اند. 

تردمیل، ابزار شکنجه‌ای که وسیله ورزشی شد! آیا می دانستید تردمیلی را که شما یا در خانه دارید و یا در باشگاه از آن استفاده می کنید زمانی ابزاری برای شکنجه بوده است؟

روش های ایجاد شکمی صاف دردسرهای داشتن شکم گنده و اضافه وزن بر هیچکس پوشیده نیست. در ادامه 6 روش موثر برای آب کردن شکم معرفی شده است.

نشانه های هشداردهنده مشکلات روحی و روانی مشکلات روانی و روحی از جمله مشکلاتی است که مردمان جهان امروزی گرفتار آن هستند و می تواند عامل بسیاری از مشکلات جسمانی نیز باشد. در ادامه با عوامل، علایم روان ناسالم آشنا خواهیم شد و راهکارهایی برای سلامت روانی ارائه می شود.

کوچک کردن شکم با چند نکته مهم که لازم است بدانید!! شکم گنده و اضافه وزن علاوه بر ظاهر نامناسب بیماری هایی را نیز به همراه دارد. در اینجا با عوامل و شیوه های موثر مقابله با اضافه وزن آشنا خواهیم شد.

بهترین رژیم های غذایی برای کاهش وزن اگر به دلیل مشکلات جسمانی یا هر دلیل دیگری قادر به کاهش وزن از طریق ورزش نیستید، مطلب زیر را دنبال کنید تا با تغذیه ی سالم و مناسب بتوانید به وزن مطلوب خود برسید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 15 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است