چهارشنبه ۹۷/۱۲/۲۹   Wed 19/3/20

بارداری
10 دشمن باروری سیگار کشیدن تنها برای زنانی که قصد بارداری دارند بد نیست بلکه برای شوهران آن‌ها نیز ضرر دارد. تنباکو تعداد و کیفیت اسپرم در مردان را کاهش می‌دهد.

مایع منی در هر انزال باید چقدر باشد؟ هر سلول یک پانصدم اینچ طول دارد و رشد کامل آن 60 تا 72 روز طول می کشد.

رابطه زناشویی پس از زایمان، از دفعات کم شروع کنید بعد از زایمان، تا چه مدتی محدودیت و منع رابطه زناشویی وجود دارد؟ پاسخ را از دکتر ملک منصور اقصی، متخصص زنان و زایمان بشنوید.

اسپرم قوی می خواهید، حتما کلیک کنید اسپرم‌ باید از نظر ساختاری سالم و کاملا سرحال باشند تا در نهایت بارداری مورد نظر آن هم در سطحی عالی صورت گیرد.

دوران بارداری و چند نکته که باید بدانید در 3 ماهه نخست، براي خانمي که بارداري طبيعي دارد منع برقراري رابطه زناشويي وجود ندارد.

راحت ترین ورزش برای زنان باردار مادران باردار باید از ایستادن‌ به‌ مدت‌ طولانی‌ پرهیز کنند چرا که باعث ایجاد ورم در اندام‌ها می‌شود.

زایمان در منزل، هر آنچه باید بدانید زایمان در منزل به نوعی از زایمان گفته می شود که یک مامای با تجربه (و کمتر توسط متخصص ) در داخل خانه و طی زایمان طبیعی، نوزاد را به دنیا می آورد.

درمان ترک‌ شکم در بارداری ترک‌ خوردن و خشک شدن پوست شکم از آن مشکلاتی است که همه خانم‌ها را اذیت می‌کند.

6 نشانه عجیب در بارداری به دلیل تغییر در سطح استروژن و پروژسترون و افزایش جریان خون، ممکن است لثه‌ها نیز به همراه دیگر اعضای بدن ورم کنند.

ده نکته کلیدی برای زنان باردار و شاغل در محل کار خود اسنکهای سالم مصرف کنید؛ مثل ذرت بوداده، کره بادام زمینی، پنیر، بیسکویت، تخم مرغ و میوه.

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 33 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است