چهارشنبه ۹۷/۱۲/۲۹   Wed 19/3/20

بارداری
حاملگی بی دردسر با این 9 قانون طلایی یک فرمول ساده برای بارداری سالم وجود دارد که هر زنی باید آن را رعایت کند: انجام کارهای سخت و طاقت فرسا را فعلا متوقف کنید تا حاملگی بی‌خطری را سپری کنید.

زنان شاغل و باردار، چند نکته مهم اگر در محیط کار مجبور به ایستادن هستید برای مدتی پای خود را بالا آورده و پس از چند ثانیه این کار را با پای دیگر خود انجام دهید.

هفت هشدار به مادران باردار مادرانی که به اندازه کافی انرژی دریافت نمی کنند، در معرض خطر زایمان زودرس قرار دارند

ویتامین های ضروری برای مادران باردار! رژیم غذایی سالم همیشه یک انتخاب معقول و منطقی است اما این امر در دوران بارداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همچنین مصرف ویتامین پریناتال یا پیش از بارداری برای کمک به رفع هر گونه کمبود احتمالی مواد مغذی در رژیم غذایی مادر در دوران بارداری تصمیم به جایی است. ویتامینهای پیش از بارداری شامل بسیاری از ویتامینها و مواد معدنی میشود. اسید فولیک، آهن، ید و کلسیم از جمله مهمترین این مواد هستند

خوراکی هایی که منجر به سقط جنین می شوند در مورد تغذیه غذاهای گرمی و سردی زیاد نخورید. تغذیه تان متعادل باشد

9 خوردنی فوق العاده برای زنان باردار افرادی را که شل و بی‌دست و پا هستند با ماست مقایسه می‌کنند، اما این ماده ارزشمند غذایی یکی از مهمترین مواد افزایش دهنده انرژی درونی بدن به شمار می‌آید.

غذاهای ممنوع در بارداری شما در دوران بارداری برای تغذیه دو نفر غذا می‌خورید اما لازم نیست کالری‌های دریافتی خود را دو برابر کنید.

همه چیز درباره بارداری شیر به شیر بارد‌اری بی‌فاصله نه‌تنها به جسم‌تان آسیب می‌زند‌، بلکه روان شما را هم د‌ر معرض فروپاشی قرار می‌د‌هد‌.

افزایش خطر بارداری در سنین بالا به این دلایل برخی به دلایل مختلف بارداری خود را به سنین بعد از ۳۰ یا حتی ۳۵ سالگی موکول می‌کنند.

برنزه کردن پوست در دوران بارداری آیا برنزه کردن به جنین آسیب می رساند ؟

صفحه اول 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 33 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است