چهارشنبه ۹۷/۱۲/۲۹   Wed 19/3/20

بارداری
6 غذای ممنوعه در بارداری مصرف بیش از اندازه ویتامین A در دوران بارداری به‌ویژه در سه ماه اول باعث می‌شود جنین‌تان به خوبی رشد نکند.

آرايش در دوران بارداری، بايد و نبايدها در ماه چهارم بارداری به تدریج روی پاها، شکم و دستان راه‌ راه‌ های سفید یا صورتی ‌رنگی ایجاد می شود.

تاثیر منفی استرس بر زنان باردار مادرانی که در دوره بارداری خود استرس داشته‌اند، با احتمال بیشتری نسبت به مادران دیگر صاحب فرزند سرکش، عصبی و زودجوش می‌شوند.

بعد از زایمان، چگونه شکم را آب کنیم؟ اگر شما هم پس از بارداری ۱۰ تا ۲۰ کیلو چاق شده‌اید، نگران نباشید

زایمان در آب و مراحل آن از نظر فیزیولوژیکی، جفت، اکسیژن مورد نیاز کودک را تأمین می‌کند.

5 پیشنهاد ویژه برای زنان باردار زنانی که به دلیل شرایط کاری و حتی عادات شخصی‌شان، بخش اصلی روز را می‌ایستند، صاحب فرزندانی کوچک‌اندام می‌شوند.

مهمانی رفتن زنان باردار، 10 نکته مهم وقتی می خواهید به مهمانی بروید سعی کنید لباس مناسبی بپوشید که چسبان و آزاردهنده نباشد.

باردار نمی شوید؟ حتما بخوانید آیا تصمیم گرفته اید باردار شوید؟ این ۷ تغییر ساده می تواند شانس باروری شما را افزایش دهد.

پیش از بارداری، بایدها و نباید‌ها در صورتی که واکسیناسیون یک خانم کامل نیست حتما قبل از اقدام به بارداری باید واکسن‌ها تجویز شود.

خطر پدر و مادر شدن در سن بالا ایجاد امید در میان سالمندان یکی از زیباترین اتفاقات است اما به راستی این زوج‌ها به عواقب فرزندآوری خود اندیشده‌اند؟

صفحه اول 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 33 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است