چهارشنبه ۹۷/۱۲/۲۹   Wed 19/3/20

بارداری
شكايت شايع زنان در دوران بارداری اگر ابتدای بارداری با استفراغ شدید و کاهش وزن همراه باشد، فرد مبتلا به تهوع و استفراغ بدخیم بارداری است و در معرض خطر سوءتغذیه قرار دارد.

رابطه جنسی راحت در دوران بارداری با بزرگ تر شدن شکم شما، ممکن است تغییر در پوزیشن های رابطه جنسی به شما کمک کند که رابطه راحت تری داشته باشید.

استفتاء درباره رحم اجاره ای و تلقیح مصنوعی همسرم به جهت مشكلات پزشكی نمی تواند جنین را حفظ كند و تاكنون چندین مرتبه جنین وی سقط شده است. حکم استفاده از رحم اجاره ای چیست؟

بیماری های مقاربتی در بارداری حداکثر اطلاعات بیشتر افراد از بیماری‌های مقاربتی این است که «این بیماری‌ها طی تبادل مایعات جنسی یا خون میان همسران منتقل می‌شوند.»

رنگ کردن مو در زنان باردار و آسیب به جنین استفاده از رنگ مو سبب سقط جنین می شود

برگرداندن عضلات واژن به حالت قبل از زایمان یکی از روشهای تقویت عضلات پایینی لگن خاصره و ماهیچه هایی که به هنگام زایمان کشیده شده اند، انجام تمرینات کیگل (ورزش های عضلات کف لگن ) است.

چرا باید زایمان طبیعی کنم؟ عوارض زایمان طبیعی یک سوم سزارین و دوره نقاهتش خیلی کمتر است

زایمان طبیعی و نوزاد سالم تر زایمان طبیعی (واژینال) میتواند به ایجاد ایمنی کودک شما کمک کند

تکرر ادرار بعد از زایمان مادران پس از زایمان با عوارض مختلفی روبرو می‌شوند که یکی از آنها را می‌توان در از دست دادن حس مثانه یا تکرر ادرار دانست

پس از زایمان، مراقب این بیماری باشید از علائم آمبولی می‌توان به تنگی نفس ناگهانی در بیمار اشاره کرد که شایع‌ترین نشانه است و تقریبا در 80 درصد از بیماران دیده می‌شود.

صفحه اول 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 33 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است