چهارشنبه ۹۷/۱۲/۲۹   Wed 19/3/20

بارداری
افزایش شانس بارداری در زنان، چند راهکار بنابراین به خانم هایی كه می خواهند شانس بارداری خود را افزایش دهند توصیه می شود 3 روز قبل و 2 تا 3 روز بعد از تخمك گذاری، مقاربت داشته باشند.

رژیم غذایی قبل از اقدام به بارداری نه تنها داشتن رژیم غذایی سالم در حین بارداری مهم است بلکه رعایت یک رژیم غذایی با مواد غذایی سالم عاملی مهم برای تولد فرزندان سالم با کدهای ژنتیکی طبیعی درآینده است.

چه مدت بعد از اقدام بارداری می شوم؟ بیشتر زوج ها در طول سه ماه باردار می شوند. البته این زمان با بالا رفتن سن مادر، داشتن عادت های غلط (همچون سیگار کشیدن) یا داشتن شرایطی که به باروری صدمه می زند، افزیش می یابد.

حالت رابطه جنسی و تاثیر آن در باردار شدن در این وضعیت که جزء قدیمی‌ترین حالت‌ها برای رابطه‌ جنسی است،

نقش گروه خونی زنان در باردار شدن! این نخستین تحقیقی است که نشان می دهد گروه خونی زنان می تواند بر شانس بارداری آن ها تأثیرگذار باشد.

توان باروری، 7 اصل مهم در طول 50 سال گذشته باروری آقایان به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کرده است.

افزایش بزاق دهان در بارداری و درمان آن با محدود کردن مصرف نشاسته می توان این علایم را کاهش داد.

تغییرات پوست در بارداری در حاملگی تغییراتی در رنگ و شکل پوست به وجود می آید که علت آن تغییرات هورمونی بوده و امری طبیعی است.

توصیه به بارداران برای مسافرت در ایام نوروز از خستگی بیش از اندازه و تردد از مسیرهای پرترافیک در طول سفر خودداری کنند و پیش از آن حتما با پزشک متخصص خود مشورت کنند.

بارداری و اضطراب‌ شایع این دوران بیشتر بارداری‌ها به زایمان کودکی سالم ختم خواهد شد و کمتر از 20 درصد از بارداری‌ها ممکن است به سقط جنین ختم شوند. به یاد داشته باشید که بیشتر سقط‌ها، در هفته‌های نخست بارداری اتفاق می‌افتند.

صفحه اول 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 33 صفحه آخر
عضویت در خبرنامه


    
کلیه حقوق این سایت متعلق به مجله اینترنتی بیست ستون | همه چیز برای زندگی بهتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است